Wpis z mikrobloga

@swagerstom: 70k ktoś zaznaczył xD Szczerze mówiąc wcale się nie zdziwie jak będzie poniżej 5k. Ten czas bez strimów mocno działa na szkodę Magicala. Pamiętacie jak Pezet odpalił bodajże w marcu streama z Jacą? Niby tak samo miałbyć "zapowiadany" wielki powrót i przed odpaleniem strima nawet 3.5k ludzi nie było a wszyscy czekali na Gohe i Magicala bo myśleli, że oni też na strimie będą. Do tego czasu większość już zapomniała
@Wanzeyowa: nie rozumiesz mnie. Magical "zapowiadał" wielki powrót (ale nie wspomniał kto ma byc na tym "wielkim powrocie") i jak było ponizej 3,5k ludzi to wszyscy na streamie przed odpaleniem kamerki mysleli, że bedzie Goha, Jaca i Magical. Skoro po 2 miesiącach przerwy od strimów na tym "wielkim powrocie" było poniżej 3,5k widzów to wyobraź sobie ile bedzie po ponad półrocznej przerwie
@Wanzeyowa: właśnie, że nic nie mówił, że ma być Pezet i Jaca. Tylko pisał, że ma być wielki powrót i tyle. Zresztą uwierz mi, że nawet jakby sam Pezet z Jacą byli to i tak "powinno" być +10k ludzi na start. Dlaczego? Bo większość chciałaby się dowiedzieć od Pezeta co z Gohą i Magicalem oraz ich zakazem. Uwierz mi, że czas gra tu ogromną rolę. Im dłużej strimów nie ma tym
@Mateo094: Przecież to nie był wielki powrót... Sam Magical napisał ze będzie to stream przy piwie z Pezetem i Jacą, większość pisała ze chcą Gosi. Magical jak ogłosi wielki powrót z Gohą zrobi grubszą akcje, plakat na grupie 100k i na insta 80k. Wystarczy że napisze Goha, każdy tez jest ciekawy Magicala bo siedział w więzieniu i każdy wejdźcie tez z ciekawości.
@Wanzeyowa: pożyjemy zobaczymy. Szczerze mówiąc im mniej widzów na tym wielkim powrocie tym lepiej. Magical, żeby odzyskać utraconych widzów będzie musiał sie postarać robić dymy itd. Bo żeby nie było +20k i na start będą lecieć donejty jak #!$%@?. Wtedy to już żadnych dymów nie bedzie