Wpis z mikrobloga

@przemaszielony raz do roku to nawet kura pierdnie, prezencik sobie dostał na urodziny, a urodzin nie obchodzi się 365 dni w roku XD co ty myślisz, ze jednym słabym streamem odbije się z dna, na którym będzie leżał z kotwicą przy dupie dopóki nie powróci stary tajfun, którego zakolak nie stopuje? Btw wy mody też macie niezłe bajlando pod czachą, naprawdę jesteście takimi #!$%@?, żeby na kolanach do swojego boga przychodzić po
@murzyn97: nie wiem mordo, wiem tylko ze polowa modów do niego wróciła, a połowa odeszła. Nie interesują mnie ich wewnętrzne sprawy i nie mam dostępu do grupy modów. Ja tylko wrzucam link do strima lumpów na tag i tyle. Co do upadku samego kanału magical miał kilka upadków od twitcha po youtube. Miał spadki z 1k widzów na 100 widzów, pół roku przerwy na słuchawce, po "wielkim remoncie" też miał spadki
@przemaszielony: No tak napisałem, jeżeli tajfun nie wróci na streamy, lea jeśli wróci i dalej będzie stopowany i uciszany przez zakolaka to sielanka i spanie do godziny 3 po południu się skończy i pora otworzyć własny bar w strzegomianach a jeśli #!$%@?ł już większość siana to #!$%@?ć do Amazonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś tam napisał ciekawe rzeczy, których się dowiedział od tajfuna o bystrzaku jak do
@murzyn97: no daj spokój, pewnie oglądałeś strim jak zabrakło gosi na urzędniczej i został sam garbaty to ten strim nie żył, tu jest taki sam przypadek. Siwego i kaczora bez tajfuna ciężko się ogląda, parobek musi wrócić. Odkąd magical zaczął się trochę słuchać widzów i poszedł na hotel (oglądać strima) to miał przyrost widzów, donejtów, były dymy wszystko się jakoś kręciło. Pamiętasz ten strim dwutygodniowy, on dzień w dzień dostawał po