Wpis z mikrobloga

@tomala92: Dodam jeszcze że korzystam tak z pół roku i ani razu tel mi nie odpadł a praktycznie 'wisi' bo jest pod kątem prawie 90 stopni do ziemi. Nawet kamerka wykrywa mi 'wypadek' bo np przejazd kolejowy a telefon wisi cały czas :>
@tomala92: Przyklejanym nie zaufałbym bo kupiłem sobie takie małe uchwyty do poprowadzenia kabli od kamerki i do ładowarki bezprzewodowej ale żaden nie trzyma na chropowatym plastiku z którego jest zrobiona deska rozdzielacza cała.

Pytanie w sumie do obu z was,, mam Redmi note 7 i etui - plecki. Rozumiem, że magnes muszę nakleić na obudowę telefonu?


@tomala92: Wersję skórzaną naklejasz na zewnątrz, wersję surową czyli całkowicie metalową możesz nawet pod
Pobierz Saeglopur - @tomala92: Przyklejanym nie zaufałbym bo kupiłem sobie takie małe uchwyty...
źródło: comment_aUtG5GYgfnjSQIVwZmb99hOhljjohYyu.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomala92: kupiłem na allegro od "przedstawiciela" ładowarkę samochodową i przewód USB. Przewód poszedł na śmietnik szybciej niż najtańszy z biedronki, ładowarka robi zwarcia. A stówę łącznie za nie dałem. Polecam tą markę
@tomala92 Jest wręcz lepiej. LAAAATA miałem telefon na uchwycie - też mailem wątpliwość co do kratki a teraz stwierdzam że już nigdy więcej inaczej. Po pierwsze masz tel na czarnym tle, po drugie w zasięgu ręki tak blisko jak przyciski w konsoli centralnej, po trzecie nie odrywasz pleców od fotela nawet gdy po niego siegasz albo chcesz coś poklikać :)
@tomala92 zrobię później fotkę i podeślę. Oczywiście mnie za drugim razem udało się dopasować do deski. Magnes nie jest bezpośrednio do obudowy (jest taka folia między obudowa a magnesem). Telefon mam w etui i wcale to nie jest przeszkodą. Dużo jeżdżę i często korzystam i u mnie się sprawdza.