Wpis z mikrobloga

Niebieski mnie zapisał do psychiatry bo już nie mógł ze mną wytrzymać. Wszystko spoko, ale wizyta 40 minut 160 zł, wszystko spoko ale mam zalecenie psychoterapii (koszt podobny) i mam zrobić test MPPJ - cena w tej samej poradni 520zł.
Zarabiam niewiele więcej niż 1000zł miesięcznie, a to że niebieski mnie utrzymuje pogłębia moje złe samopoczucie bo mam kompleksy na punkcie finansów.
Zmiana psychiatry to średni pomysł bo ile można mówić to samo -.- a na NFZ już kiedyś chodziłam i czekało się miesiąc na wizytę. :(
  • 14
@aphen ale studiowałam dziennie do tego czasu więc nie mogłam pracować w żabce, a teraz szukam pracy w zawodzie, ale pracodawcy się nie boją o osobę tuż po studiach z niewielkim doświadczeniem :(
@kt13: witamy w polskiej psychiatrii :/ Ten kraj jak Ameryka, tylko dla zdrowych pomimo, że i tak płacisz za ubezpieczenie. Przez to samo przechodziłem. Depresja przez długi czas i walka z samym sobą, wegetacja. Pójść nie mogłem, bo nie miałem pracy i nie było mnie stać.
@kt13: Co to w ogóle za absurdalny problem, chcę Ci pomóc i jeżeli ma na to pieniądze to niech to robi. Ciesz się żę masz takiego chłopaka i naprawdę nie mam pojęcia co robisz albo w jakim jesteś stanie żeby zarabiać nieco ponad tysiąc złotych.
@glowicajadrowa obecnie leje piwo na 3/4 etatu w barze, bo codzienne zarywanie nocek tak średnio jak i w sumie nie ma takiego zapotrzebowania na pracowników, więc cały etat nie wchodzi w grę. W tamte wakacje pracowałam w dwóch miejscach po 12h dziennie, ale w te nie mam siły. Cieszę się, ale po poprzednim związku w którym miałam wrażenie że cała rodzina chłopaka włącznie z chłopakiem myśleli że lecę na ich kasę (urodziłam