Wpis z mikrobloga

@Kamyczek91: po prostu według aktualnych statystyk Nowa Huta jest jedną z bezpieczniejszych dzielnic w Krakowie. Mogę to zresztą potwierdzić z własnego doświadczenia, bo mieszkałem tam sporo lat i nie czułem się w żaden sposób zagrożony. Więc te "oczywiste powody" to raczej oczywiste mity. ;)
  • Odpowiedz
po prostu według aktualnych statystyk Nowa Huta jest jedną z bezpieczniejszych dzielnic w Krakowie. Mogę to zresztą potwierdzić z własnego doświadczenia, bo mieszkałem tam sporo lat i nie czułem się w żaden sposób zagrożony. Więc te "oczywiste powody" to raczej oczywiste mity. ;)


@informatyk: Chętnie przeczytam te statystyki. Ja tez mieszkałam na Nowej Hucie i ilekroć wysiadłam z tramwaju po 19:00 to nie czułam się tam bezpiecznie.
  • Odpowiedz
@Kamyczek91: skoro żyjesz wierząc w dawno nieaktualne, choć wciąż często powtarzane, informacje, to nic dziwnego, że nie czułaś się bezpiecznie. Wyszukaj sobie w Google rankingi najbezpieczniejszych dzielnic Krakowa i wszędzie znajdziesz to samo - NH bliżej czołówki niż końca
  • Odpowiedz
@ip5969: ten temat to złoto. Dawno się tak nie uśmiałam, jako że mieszkałam w 5 różnych dzielnicach KRK i te obrazki są bardzo prawdziwe xD jak ktoś się zastanawia jakie są najbardziej patolskie dzielnice/osiedla w KRK to to jest mój ranking, w tej kolejnosci: Stare Miasto szczególnie okolice Dietla, Azory, Kurdwanow, Kozłowek, Prokocim, Podgórze, Nowa Huta - z tym, że oczywiście należy zaznaczyc, że np. na Starym Miescie istnieją ulice/okolice
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@venividi: Przecież to "opracowanie" to gimnazjalista lepiej by przygotował. Primo: nie jest to zestawienie dzielnic tylko komisariatów. Secundo: jest to ranking wg liczby zgłoszonych przestępstw na terenie komisariatu, więc to raczej normalne, że w zajebiście dużych Dębnikach jest ich więcej niż w innych dzielnicach. Tertio: kradzież samochodu jest tak samo liczona jak zabójstwo, więc #!$%@? z takim rankingiem.
  • Odpowiedz