Wpis z mikrobloga

Siłownia w moim wykonaniu była jakąś tragifarsą. Ćwiczyłem 1,5roku, przytyłem 23kg i mimo stosowania diety, przeobraziłem się ze skrajnego leszcza w jakiegoś ulańca. Mordę mi tak zalało, że wyglądałem jakbym był skrajnie otyły(a skończyłem z wagą mieszczącą się górnej granicy normy wg BMI)... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #silownia
  • 26
  • Odpowiedz
@GreatMajster: inna sytuacja? Przynajmniej kilku moich znajomych też jest tego typu budowy i też miało problemy z nabraniem masy. Otóż pomogło im poszerzenie wiedzy nt. diety i treningu i sporo samozaparcia czyt. ciężki #!$%@? na treningach. Nie wspominając już o jednym gościu, który zaczynając miał w łapie gdzieś 28, a skończył na 53 ( ͡° ͜ʖ ͡°) (oczywiście zajęło mu tu z 12 lat jak nie lepiej,
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Bo tak właśnie wygląda u naturali, zwłaszcza jak ktoś jest ektomorfikiem. Wiem po sobie, z tymże u mnie jest też tak, że np. ostatnio zrobiłem sobie przerwę tak 2,5 tygodnia od treningów i powrót był bolesny. Z 28 -> 53cm, ekstra, ale widzisz - 12 lat. Kawał czasu, i czasem jak człowiek ćwiczy, ćwiczy i ćwiczy i wizualnie nie widzi jakichś większych efektów to są momenty, w których traci motywację
  • Odpowiedz