Wpis z mikrobloga

Murki,

pytanie do posiadaczy zestawu iPhone + AirPods.

Noszę się z zamiarem kupienia bezprzewodowych pchełek (muszle już mam).
Zależy mi na (w tej kolejności) dobrej jakości rozmowach (wysyłanie/odbiór dźwięku), łatwości w łączeniu słuchawek z telefonem i z laptopem (w tym drugim chodzi mi przede wszystkim o to, żeby po połączeniu ich z laptopem nie mieć problemu z połączeniem ich z powrotem z telefonem - w muszlach obecnie mam duży problem, by telefon znowu je zobaczył) oraz czasu pracy na baterii.

Po przeczytanych i obejrzanych recenzjach najbardziej podobają mi się właśnie AirPods (głównie ze względu na ten sam ekosystem i łatwość połączenia). Podobają mi się też Nokia BH-705, może jest coś jeszcze godnego polecenia?

Czy zechcielibyście podzielić się swoja opinią?

#ios #apple #iphone #airpods
  • 9
@Kuprix: Airpodsy (I) oferują jakość dźwięku identyczną jak zwykłe EarPodsy na kablu, wersja II podobno brzmi trochę lepiej. Nie wiem, nie słuchałem. Trzeba więc brać pod uwagę, że nie będzie to jakieś wow pod względem brzmienia.

Parowanie i użytkowanie jest bardzo wygodne i sprawne, wkładasz do ucha i gra muzyka (opóźnienie reakcji około 0,5 sekundy). Bateria trzyma około 2,5h grania na pełnej mocy. Słuchawki nie są bardzo głośne. Ładowarka ładuje do
Airpodsy (I) oferują jakość dźwięku identyczną jak zwykłe EarPodsy na kablu


@niezwornowazony: nieprawda, AirPodsy grają "słyszalnie" lepiej od EarPodsów

@Kuprix ja w sumie też jestem zadowolony, dwa-trzy razy miałem grube problemy z łącznością z zegarkiem, ale chyba można przymknąć oko bo poza tym naprawdę dają radę
@Kuprix: Rozmawiałem przez AP na wietrze mając kaptur na głowie, który się ocierał o słuchawki i rozmówca zawsze wszystko idelanie słyszał.
@Opipramoli_dihydrochloridum: Na Maku klikasz w ustawienia głośności na pasku menu i wybierasz AP jako źródło, na IPhone podobnie (wchodzisz w widget Now Playing i wybierasz AP jako źródło).