Wpis z mikrobloga

@Inboxie: @Profil_Internetowy: Można sprzedać dobre rozbudowane konto za 500-1000f plus za poksa w wersji shiny (srednio raz na 450 zwyczajnych) coś koło 5-20 f. Żyjąc w nierozwiniętym kraju takim jak Polska gdybys miał wkład na telefony i przeżycie zanim konta ci się nie rozbudują miałbyś realną szansę żeby utrzymać się na tym. :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Cineczeq: Czekaj czekaj, 500-1000 funtów? Co? Serio? A może wiesz ile realnie bym musiał poświęcać, czasu w grze by za tyle sprzedać? Bo ciężko mi uwierzyć, że konta schodzą za takie kwoty, chyba że kilkuletnie i naprawdę bardzo bardzo rozwinięte. Ale ja nie wiem bo się nie znam.

A pytam bo może zainwestować w 15 telefonów i aktywnie spędzać czas od wiosny do jesieni np. po 4h po pracy xD
  • Odpowiedz
@Profil_Internetowy: nie wiadomo jaki trend się utrzyma. Zanim rozbudujesz może już wszystkim poksy się znudzą. :P Moje konto jest teraz gdzieś warte z 400f ale koleżanka dostała propozycje 2k f za swoje i je odrzuciła. :P
  • Odpowiedz
@Dakkar: Normanie, mieszkamy przy jednym z największych centrów biznesowych na świcie gdzie od groma ludzi gra w poksy zamiast wyjsc na drinka na swojej przerwie. Na takich rajdach gdzie jest po 40 osob czasami padają propozycje odkupienia jakiegoś shiny czy całego konta. :P
  • Odpowiedz
@SpeedFight: Nie, niestety wszystkie tego typu boty są martwe. Niantic ma w tym momencie najlepsze zabezpieczenia na rynku gier mobilnych i żadne third party apps nie przejdą, bo konta logujące się w ten sposób są oflagowane i banowane w przeciągu 24h. Bocenie kont na taką skalę jaka miała miejsce po premierze jest na ten moment średnio możliwe.
Bossland i dwa inne niezależne projekty od ponad roku nie złamały API przez
  • Odpowiedz
@Cineczeq: powiedzmy że mam 5-10 (obecnie 8 do naprawy) telefonów, zaczynam farmic dzisiaj po krk, biegam 10 km dziennie. W pracy robię jakieś 15-20km dziennie. Telefony trzymam dajmy na to w nerce. ładuje dwoma powerbank xiaomi 10k na 2 sloty usb.
Ma to sens? Nigdy poksów nie śledziłem.
  • Odpowiedz
@FarGO: zależy jak się respią się poksy. On do łapania pewnie używa i tak Go-tcha a tak to do rajdów polować na setki. Czy ma sens serio nie wiem. Teraz wyszłedl ten HP i może po go straci na popularności? A może zanim dojdziesz do poziomu który można by sprzedać okaże się, ze konto nie będzie nic warte? Xd
  • Odpowiedz