Wpis z mikrobloga

Czołem, mam taki problem, otóż odpalając grę league of legends mam stabilne 143 ms pingu. Internet na speed teście pokazuje 6 ms, jak pinguje w konsoli to jest podobnie ale w grze mam 143. Nie mam pojęcia o co chodzi. Podpinałem internet do innego komputera i to samo także wina raczej po stronie internetu tylko za cholere nie wiem co może być nie tak. Internert z INEA.
#inea #leagueoflegends #ping #lagi
  • 10
  • Odpowiedz
@adammalyszfanboy: Riot twierdzi, że granie z podpiętym kabelm do internetu daje stabilniejsze łącze, ja gram po wifi i czasem z 50 ms potrafi wyyerdolić po 200+, gdzie w następnej sekundzie mam znowu 50
poza tym lekkie freezy w tf, lagi, w lolu to raczej norma
  • Odpowiedz
@SarahC: done, nic nie pomogło. To nie wina klienta ani nawet pc. Sprawdzałem z laptopem podpiętym. Jestem przekonany że to internet tylko nie mam pojęcia dlaczego. Yt chodzi aż miło, ściągam właśnie cs żeby zobaczyć jak tam to wygląda i ssie mi po 20 Mb/s ponad więc download jest git ale ping stałe 143 nie wiem czemu, wszystko na kompie powyłączane inne programy
  • Odpowiedz
@KrzemowyDuch jak pinguje nawet przez ich ten tool naprawczy który można pobrać z linku od supportu to jest wszystko okej. Ping po 10-15. Odpalam mecz, ładuje się 40% - 30 ms, 60% - 60 ms, 100% - 100 ms, mecz startuje, ping rośnie do 143 i staje. Mega dziwne, podpinałem kabel pod inny komputer, ten sam problem. Wtedy pomyślałem że to wina internetu ale speed test, pingownie z konsoli, yt wszystko gra.
  • Odpowiedz