Wpis z mikrobloga

@elpoliko: (ʘoʘ) kurde... mnie juz ominal w tym roku Anthrax, KISS i UriahHeep... i cos tam jeszcze bylo... a teraz Metallica, Ghost i co? i co? I Slash z Mylesem... Ehhh...
ooooooo i Phil Campbell bedzie przed nimi :C motorhead !!!
  • Odpowiedz
@elpoliko: Ahhhh, rozumiem... Rzeczywiscie, znalzalem Slasha z Mylesem, ale to bylo jak promowali w lutym... Kurde...
Ominely, omiajja i beda omijac, bo mam troche spraw na glowie. I wlasnie widze, ze Scorpions tez graja niebawem... I Deep Purpel ;-:
Najgorzej rozowa. Kiedy chcesz, a nie mozesz
  • Odpowiedz
@elpoliko: doktorat i pieniazki (nie wydam w ciagu roku ponad 1000 złotych na same koncerty :C na inne rzeczy nie starczy). Dziecko zostaw z mężem, niech sie opiekuje jak nie chce jechac !
  • Odpowiedz
@farmaceut: no niestety bilety na koncerty zagranicznych gwiazd są dosyc drogie :( ale raz w roku mozna sie rozpiescic :D
Chociaz domyslam się, ze akurat ten koncert nie bylby Twoim wyborem nr 1, w porownaniu z resztą, o których napisales.
My juz tak dawno nigdzie nie bylismy razem (sami), ze tym razem corka do babci a my kierunek stolica :D oby tylko zdrowie dopisalo
  • Odpowiedz
@elpoliko: raz w roku zrobic tripa po koncertach... a za rok znowu sie dac przekonac. to jak nalog! noooo, trzeba jezdzic. a rzeczywiscie, mam inne do wyboru, wiec ciezko wybrac na co chce sie bardziej. na wszystko chyba... chociaz... deep purple mowili, ze koncza trasy koncertowe a tu prosze - jednak graja. Moze nie warto ryzykowac i pojechac na nich... Jeszcze Gillain padnie w koncu i kto mi pieknei zaspiewa Smoke
  • Odpowiedz
@elpoliko: To chyba do mnie te pozdrowienia. Dzięki. :D
Mam już bilet kupiony, także może się gdzieś tam spotkamy. ;)
@farmaceut: A ponoć Slash też ma trasę ogłaszać i nie wiadomo, co z Mylesem, skoro ma trasę z Alter Bridge- czy znajdzie czas na kolejną trasę koncertową.
  • Odpowiedz