Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Apel do Wałbrzycha i okolicznych mieszkańców

Temat może nie dotyczy bezpośrednio Wałbrzycha ale jest bliski Wałbrzyszanom. jak wiadomo w naszej okolicy nie ma za wiele terenów wodnych, więc wielu ludzi decyduje się na wyjazd poza miasto, konkretnie do Krzeszówka. Miejsce wspaniałe ale wiadomo ludzie to kur... i nie potrafią sprzątnąć po grillu itd. Dlatego pomyślałem czy z Waszymi zasiegami nie dałoby się zorganizować akcji Sprzątamy Krzeszówek, wystarczy naprawdę niewielka grupa osób, kilka worków na śmieci rękawiczki i odrobina chęci. można by było nawet zrobić jakiś znak typu, zostawiasz śmieci więc sam jesteś śmieciem. myślę że znajdą się chętni, a naprawdę szkoda tak pięknego miejsca
#ochronasrodowiska #wakacje #chillout #walbrzych #dolnyslask #swidnica #krzeszow #kamiennagora #pomocy #akcja #sprzatanie
yagamiraito - Apel do Wałbrzycha i okolicznych mieszkańców

Temat może nie dotyczy be...

źródło: comment_RP4rh7j1sswiFpvtqPonuNTW4Uwpn5ur.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@yagamiraito: Byłem tam raz, jak zobaczyłem jaki jest syf szkło, puszki, śmieci i bóg wie co... to szybko uciekłem. W słoneczne dni wali tam tłum patusów, na pewno się ucieszą, że ktoś posprzątał teren... natomiast na pewno nie zaczną sprzątać po sobie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HHHHHH: może to bardzo naiwne z mojej strony ale myślę że jak ktoś zobaczy że jest w miarę czysto to się zastanowi czy wyrzucić śmieci, trzeba próbować może w końcu dotrze do pustych łbów
  • Odpowiedz
@yagamiraito: błąd, widziałem ten tłum goniący o 8 rano prosto ze swoich pasatów i bemek na plażę... dżesiki i sebixy z mordami myślą nie skalanymi... na 99% nie posprzątają.

Wydaje mi się, że jest to teren prywatny wokół... najlepiej byłoby postawić śmietniki na stałe i ktoś musiałby wywozić śmieci. Problem tkwi w braku śmietników...
  • Odpowiedz
@yagamiraito: Byłem tam wczoraj z kumplami i jest faktycznie tam tragedia, co roku kilka razy w wakacje tam jeździmy i za każdym razem jest coraz gorzej (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Woda i teren jest na tyle atrakcyjny że ludzie mają #!$%@? na to że jest chlew, wystarczyloby że każdy by po sobie zabierał śmieci tyle, szkoda miejsca. Byłem wczoraj i wystarczyło mi pół godziny żeby ogarnąć sobie kawałek miejsca i miłe spędzić czas.
  • Odpowiedz