Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thachi: jesteś jeszcze młodym gównem, tak jak ja (lvl 23). Żeby odnaleźć w życiu cokolwiek to trzeba chcieć się po to schylić. To tyczy się wszystkiego, czy to znajomi, kobieta, pieniądze, nauka, praca, dieta. Dla wielu przegrywów wystarczy jeden bodziec (u mnie to było kupno piłki od kosza i #!$%@? się na boisko w wieku 14 lat). A teraz? Teraz nie narzekam. Mam kobietę, studia, znajomych, hobby i prace. Mógłbym mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Thachi: dobra, widzę że nic wyniosłeś z tego co napisałem. Nigdy nic nie wynosicie jak ludzie wam piszą poważne rzeczy. To jakaś choroba ostatnio.

Gorsze niż rak #!$%@?.

Jak nie widzisz sensu to nie wiem, nabierz kredytów, zmień imię i nazwisko, idź do solarium, zapusć wąsa i wyjeb do Indii.

Żeby dorosłemu chłopowi musieć tłumaczyć podstawowe rzeczy. Ciasnych spodni pewnie też nie założysz bo pedalskie?
@Thachi:

Odpowiadam: "nie ma zatem takiego człowieka który kocha cierpienie samo w sobie, kto by do niego dążył lub chciał go doświadczyć tylko dlatego, że jest to cierpienie(...)" - Cyceron, De finibus bonorum et malorum, 45 p.n.e.
@Thachi: Nie mam Ci już nic więcej do powiedzenia. Twoim problemem jest egocentryzm i frustrująco-fiksacyjno-deprywująca cecha osobowości. Twój egocentryzm widać w Twoich wpisach, a przede wszystkim w tym, że prosisz mnie abym utwierdził Cię w Twoim słusznym przekonaniu, że życie męcząc się nie ma sensu, bo odpowiedź jest racjonalna - *nie ma*. Wie to śmiertelnie postrzelony żołnierz na polu walki czy osoba terminalnie chora. Natomiast nie tędy droga w tym rozumowaniu.
@Thachi: oczywiście, że jestem i w zupełności zdaję sobie z tego sprawę. Po prostu nie chce mi się już pisać o poważnych sprawach, a w szczególności o aspektach psychologicznych Twojego podejścia do życia. Jeżeli nie potrafisz czytać między wierszami to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Jesteś po prostu najzwyczajniej w świecie głupi - z wyboru, ale nadal głupi. Moja rola na tym etapie się kończy. Życzę sukcesów.
@supra36: Więc żałosny jesteś zarzucając mi egocentryzm, skoro sam jesteś egocentryczny. Nie, nie jestem głupi. TO ty jesteś glupi, bo myślisz, że każdy ma tak jak ty. "U MNIE TO WYGLADA TAK, WIĘC U CIEBIE TEŻ, I #!$%@?, JEŚLI MYSLISZ INACZEJ TO ZNACZY ŻE TO SOBIE WMAWIASZ"