Wpis z mikrobloga

Przyszedł mi najgłupszy i najbardziej odrealniony scenariusz.Russ namawia Prestiego na danie mu ostatniej szansy i obiecuję się ogarnąć.Presti zgadza się i odbudowuje drużynę.Russ po przemyśleniu sprawy i pracowitym offseasonie zmienia się w prawdziwego lidera z krwi i kości i sprawia,że cała drużyna gra lepiej (coś ala lebron w cavs).OKC udaje się wejść do playoffs.Jakimś cudem dostają się do wcf.Przez cały czas russ ciągnie team do przodu.W wcf wygrywają 4:3 z clippersami po buzzer beaterze (XDDD)W finałach wygrywają z bucks,philly,kimkolwiek.Russ zdobywa pierścień i odchodzi zostawiając drużynę SGA.Taki mi odrealniony,upośledzony wysryw bez szans na powodzenie przyszedł do głowy XDDDD Możecie się śmiać bo napisałem tow tym celu,nie musicie robić screenów bo i tak na 99,9 % tak się nie stanie.Pozdrawiam typo z dziwnymi pomysłami
#nba #bojowkagrzmotu
  • 23
@SneakyBreekiCreaky: najpierw trzeba prześledzić co się wydarzyło w ciągu ostatnich lat w okc. Generalnie można? Chyba można uprościć ze: twarzą organizacji stał się Rusell Westbrook po mało cierpliwej budowie drużyny wokół KD składającej sie swietnie obiecujacych i nie aż tak źle dopasowanych jak to się wtedy mowilo zawodnikach. Westbrook Harden Durant Ibaka to mogla być drużyna na lata jezeli ego udalo by sie upchnac. Przewiniemy do dziś.Oklahoma była w playoffach bandą