Wpis z mikrobloga

FlixBus
Kupujesz rezerwację miejsca z przodu z dodatkowym miejscem na nogi - 2 zł.

Wysł#!$%@? awantury baby śpiącej na Twoim miejscu - bezcenne.

Argumenty typu:
- Siedzi tu od początku i nie było problemu
- Ona za darmo nie jedzie
- jest pan dziecinny że chce pan miejsce przy szybie
#flixbus #polskibus #podrozujzwykopem
  • 51
  • Odpowiedz
  • 1393
@Fl3tcher: Miałem wczoraj to samo.. Jeszcze nogi na siedzeniach.. A wzrok choćby miała mnie zabić xD Nie rozumiem tych ludzi.Nie kupują miejscówki siadają na zarezerwowanych miejscach a potem wielka obraza,że musza się przesiąść xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prlw123: @Rzeznikdrzew: wkurza mnie takie zachowanie tak, ze czasami mam ochotę pałą po łbie lać.
W Szwecji jeździłem nocnym autobusem gdzie wykupywane miejsce dodatkowe, obok - żeby mieć wolne, było dodatkowo opisywane kartką leżącą na nim, dużą. Że „to miejsce tez jest wykupione - wybierz inne jeśli nie masz zarezerwowanego”.
Dla ludzi siadających na nieswoich miejscach w komunikacji jest specjalne miejsce w piekle.
  • Odpowiedz
  • 29
@idomeneo niezbyt dobrze
Na szybie przy wejściu, w pierwszym rzędzie jest grafika mówiąca o tym że 4 pierwsze rzędy są rezerwowane a dalej jest strefa bez rezerwacji (oprócz dwóch miejsc przy drugim wejściu).

Mogliby dodatkowo zmienić np zagłówki na inny kolor...
  • Odpowiedz
@lorek123: @Rzeznikdrzew: @laki1: powiem wam szczreze, ostatnio jechałem flixbusem i nie rezerwowałem miejsca, spieszyło mi sie, i dwa razy ktoś mnie z oburzeniem wyganiał, oczywiście bez problemu się przesiadłem, ale nie rozumiem, czemu zaraz byłem tak atakowany jakbym jakąż zbrodnię popełnił, a ja po prostu nie wiedziałem że są zarezerwowane.
I zastanawiałem się później jak mam to rozpoznać, a gdy powiedziałem, że obsługa mogłaby karteczkami zaznaczać na siedzeniach które
  • Odpowiedz
  • 49
@idomeneo w takim przypadku ciężko się nie zgodzić
Sporo winy po stronie flixbusa.

I na ludzi też różnych trafiasz.
Jedni się awanturują że ktoś siedzi na ich miejscu , drudzy że muszą się przesiadać. A czasem bez słowa można to załatwić.
  • Odpowiedz
@Rzeznikdrzew: kiedys wracalem tym miejscem premium i wcale nie bylo tam wiecej miejsca. co wiecej - to byla noc, w autobusie 15 stopni, kocow oczywiscie nie mieli bo sie skonczyly

piekna to byla podroz, z Pragi wiec nie 2-3h ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy wiecej flixbusa
  • Odpowiedz
@prlw123: A co tu rozumieć? Jak w Hiszpanii jakiś #!$%@? makak rzuca w drugiego makaka gownem albo turyście proboje ukraść telefon to tez tego makaka probojesz zrozumieć, poznać jego motywacje?

No ta „kobieta” omyłkowo uznana przez kogoś za człowieka zasługującego na pesel i dowód osobisty, nie różni sie za wiele od takiego makaka po prostu #!$%@? ją tak samo jak zwykłą małpę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz