Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Czy może ktoś grupę @M1r14mSh4d3 zapytać ile liczy sobie członków, którzy pracują nad wpisami na wypoku? Zadałem im to pytaniez czystej ciekawości, lecz w iście komunistyczny sposób - co oczywiście nie było zaskoczeniem, w koncu to pis - zostałem wrzucony na czarno.
A ja po prostu chciałby wiedzieć, czy miałem przyjemność tylko z Darusiem Mateckim, czy może z jego świtą asystentów.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #polityka
  • 11
@boskakaratralalala: nie bardzo się teraz dowiesz najpierw tygodnik powszechny wystudził propagandę związaną z wyborem Leyer, później się okazało że poparliśmy Rosję w Radzie Europy, jakby było mało popieraliśmy na unijne stanowisko bułgarskiego fanatyka Putina, świat się nagle zawalił ale nic to przekazy dnia w przygotowaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bezglutenu: jak to jest, że gdy tylko skrytykujesz jedynie słuszna partie, to zostajesz automatycznie nazwany lewakiem?
Śmiesznie to brzmi, gdy pracownik partii, która całe swoje istnienie opiera na teoriach spiskowych, zarzuca je innym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Radnym jest, że tak powiem za dnia. Jego bliskość z opolskim dresem i aktywność w jego otoczeniu wskazuję, że odgrywa nieco inną rolę, niż bycie zwykłym radnym.