Wpis z mikrobloga

@marek_sucharek666: nie robisz postępów w grze? Bo nie wiem dlaczego tak kiepsko Ci idzie. Ja mam w sumie rozegranych ok 1300-1400 meczy. Bilans dodatni, obecnie liga 3, a w LW jestem na poziomie g3. Nie gram wybitnie, tricków używam sporadycznie, staram się dużo klepać i słać prostopadłe piłki i to działa.

Może pozmieniaj formacje i wytyczne a coś się zmieni w Twojej grze.
@Veyn Wiem ale kiedy wygrywam to zespół gra i się rusza ale jak przegrywam to moi stoją, nie wychodzą do podań etc

Na ta dużą ilość meczów to może z 10 zawodników miało skills i mogłem powiedziec ze naprawdę są dobrzy. Reszta to zwycięstwa bo moi oddają piłkę jak dzieci albo podają do przeciwnika. Albo strzelają w slupki
@marek_sucharek666: ale to każdy ma tak, że raz drużyna gra idealnie, a później rusza się jak smoła. Trzeba próbować i grać do końca. Nie raz z wyników niemożliwych robiłam comebacki. Sporadycznie RQ.

Skupić się przede wszystkim na podaniach, bo w tej edycji są mocno niedopracowane. Osobiście będąc w 3 lidze nie używam nawet time finishing.
@Ravalent RQ to głupota, zgadzam się.

Jednak jeszcze większą jest myślenie ze nie ma skryptów w tej grze które mają znaczący wpływ na przebieg rozgrywki.

Ja nie pisze ze mam skilla i mnie się należy gra w conajmniej 3 lidze. Ja pisze ze gra drukuje wyniki na poziomie który ją gram. 8-6 liga.

Ja mam od #!$%@? słupków poprzeczek dziwnych podań kiedy celownik kieruje piłkę w iine miejsce.
@marek_sucharek666 tak jak @Ravalent mówi - brakuje Ci głowy do fify, ja nie mam pewnie nawet 100 wygranych meczów w DR, a już na pewno nie więcej niż 150, a i w to wątpię... zwalanie winy na skrypty jest słaba, bo jest tak, że raz Ci przeszkadzają, innym razem sprzyjają, a pewnie u Ciebie było tak, że jak przegrywałeś przez skrypty (ale i brak skilla) to cisnąłeś dalej jak człowiek uzależniony, a
@marek_sucharek666: cisnij dalej RQ gra to ma być przyjemność a nie męki w meczach gdzie ewidentnie gra nie jest za toba. Co by Ci dał lepszy bilans? Nawet jak w 50 % gdzie zrobiłeś rq bys wygrał lub zremisował to nic by Ci to nie dało