Wpis z mikrobloga

śmieszą mnie te pseudo gwiazdeczki, niby mają fame i miliony a w głowie pustostan i to motzno, wystarczy zobaczyć na ten ryj na zdjęciu XD


@ihavenomoney: takie osoby są potem błędnie postrzegane przez innych jako autorytety, czy to moralne, czy naukowe, tylko dlatego, że są sławne i mają pieniądze. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jaki błąd poznawczy wtedy popełniają.
  • Odpowiedz
@Whizkazzz osoby, które postrzegają taka Miley Cyrus jako autorytet to jeszcze gorsze pustostany niż ona, jeśli kupują jej gadkę. Także mi ich nie żal ani nie chce mi się nawet obcować z takimi ludźmi. Zresztą ta pani ma nawet twarz fałszywą, a jedynym jej osiągnięciem jest to, że jest śpiewającą marionetką.
  • Odpowiedz
@PilariousD: to się ratuje życie matki, chyba, że matka chce inaczej. Ale to nie stanowi problemu, ponieważ przypadki, o których mówisz to 6-7% (precyzyjniej są to komplikacje zdrowotne - bezpośrednie zagrożenie życia to zapewne jeszcze mniejszy procent) wszystkich przypadków aborcji w USA (w takim kontekście się wypowiadam, wstawiając post amerykańskiej celebrytki).

Ponad 93% wszystkich aborcji w Stanach Zjednoczonych, to aborcje na życzenie, a to nic wspólnego z healthcare nie ma.
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że wrzucone przez Ciebie zdjęcie właśnie odnosi się do ratowania życia lub zdrowia?


@PilariousD: I dlatego cała akcja jest koordynowana z Planned Parenthood, instytucją, która na aborcji na życzenie zbija największą kasę xD
  • Odpowiedz
śmieszą mnie te pseudo gwiazdeczki, niby mają fame i miliony a w głowie pustostan i to motzno, wystarczy zobaczyć na ten ryj na zdjęciu XD


@ihavenomoney: Tylko że te gwiazdeczki z pustosanem w głowie są autorytetami w każdej dziedzinie dla dziesiątek milionów ludzi i tu jest problem który jest średnio śmieszny.
  • Odpowiedz