Wpis z mikrobloga

@robert5502: taki obraz Polski na zachodzie niestety, tak nas postrzegają.

Co więcej, to zdjęcie to materiał, który ma dotrzeć do tej uboższej intelektualnie części społeczeństwa, która będzie wzruszona tym, jak to ich wybrańcy "bronią wartości chrześcijańskich" lub "nie boją się bronić naszej wiary przed nową cywilizacją".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@robert5502: stary nie rób takich fejków bo już z mi serce zaczęło wariować i musiałem po pokoju się przejść. Takie czasy, że tych mongołów można podejrzewać o wszystko xD
  • Odpowiedz
  • 0
I zero słowa po angielsku w wielu przypadkach. Takie mamy społeczeństwo to się nie ma co dziwic że tacy przedstawiciele sa
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Gdybyś szkalował ich za debilizm po prostu wstawiłbyś ich zdjęcie. Jednak do zdjęcia dodano krzyże, więc jak dla mnie za poglądy - bo to ten symbol jest tu najważniejszym elementem zdjęcia. Trochę jak doklejać dziecko w pozie jakby było ruchane do każdego polityka wspierającego LGBT.
  • Odpowiedz
@eshape55: takie ostentacyjne epatowanie symbolem religijnym jest jak chwalenie sie defektem intelektu ( religia jest pewna forma defektu) To jest na poziomie wystawienia malowidla zawsze dziewicy, w oknie chalupy, podczas burzy, zeby piorun nie przywalil ( na wschodnich terenach jeszcze praktykowane) Po prostu pewnych rzeczy, w pewnych miejscach jednak nie powinno sie robic.
  • Odpowiedz