Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do doświadczonych już jak i nowicjuszy.
Posiadam w sumie 4 pająki, b. hamorii, a. geniculata, l. parahybana i p. irminia, wszystkie w stadium od l3 do l7, czy kupować teraz G. Pulchripes czy lepiej może coś bardziej niebezpiecznego? xD
#ptaszniki #terrarystyka
  • 7
@Wix9k: tak jak srakulec powiedział,Poe to pare leveli wyżej niż Irminia jeśli chodzi o szybkość i jadowitość do tego lubią sobie poskakać więc jeśli myślisz że jesteś w 100% gotowy na takiego podopiecznego to nic nie stoi na przeszkodzie.Ale moim zdaniem jest bardzo dużo fajnych pająków które są ładne/ciekawe a nie posiadają zdolności teleportacji i po ich dziabnięciu nie będziesz się czuł jak wymięta ścierka.
@Wix9k: Jak planujesz malucha a nie podrosnietego osobnika to tym bardziej mozesz juz jakiegos jadusa, zanim dorosnie nauczys sie go obslugiwac. Duzo opowiesci o agresji pajakow tez jest przesadzonych, np wspomiane Poe ktore sa raczej bardzo plochliwe.
@guarani: Zależy od osobnika,wszystkie moje Poe oprócz Metallica są agresywne.Mam Regalisa któremu ruszę braplasta to już przybiera pozycja do ataku i szaleje :D teraz sobie wyobraź przenoszenie takiego asa gdy wcześniej z nadrzewniaków miało się do czynienia tylko z Irminką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za pomoc :D W sumie myślę że poczekam jeszcze chwilę z poe chociaż moja irminia ma dopiero l2 to już potrafi być niesamowicie szybka i zrobiła mi wczoraj niezłą gonitwę jak ją przenosiłem do innego pojemniczka :D