Wpis z mikrobloga

@Joii: warszawa Bemowo, ul. Lazurowa. W 2005 jak jechałem na WAT składać papiery to po północnej stronie były pola cebuli i kapusty ciągnące się po kres. Dziś jest tam tak gęsta zabudowa że nie widać nawet obwodnicy S8.
  • Odpowiedz
@Joii: jestem ze wsi i obecnie zbudowałem sie znowu na wsi (uciekajac z miasta) po mojej lewej stronie sa domki, całe osiedle, po prawej działka a za nia pole, dosłownie 20 metrów dalej. Oznacza to że tam pola nie powinno być?
  • Odpowiedz
@Krachu: Royal Wilanów to budynek, nie osiedle. Krowy jeśli już srali tam to ze 20 lat temu, 10 lat temu były tam po prostu łąki. Buraki rosną ze 3 km od tego miejsca.

Wiem bo mieszkam w okolicy od 30 lat.
  • Odpowiedz
@Joii: Dopóki użytkuje je zgodnie z przeznaczeniem to nic wam do tego. Oczywiście, jak nic nie będzie robił, to będziesz płakał, że gdzie właściciel bo zarasta zielem i krzakami i znowu brzydki widok.
Mam propozycję, jeśli nie podoba wam się widok, odkupcie pole.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czerwonystolik: tak opryski zabijają wszystkie owady min. Pszczoły jak się robi je w dzień mogą Ci taka karę #!$%@? że się obsrasz dlatego robi się je gdy zachodzi słońce
  • Odpowiedz
@laaalaaa: To idealny przyklad jak mysli, a raczej nie mysli w przod, typowy polak. Nie przewidzi ze na wsi sa zbiory. Nie przewidzi ze tereny zalewowe sa zalewane. Nie przewidzi ze zycie ponad stan przyniesie dodatkowe koszty w postaci kredytow.
  • Odpowiedz