Wpis z mikrobloga

@Ravalent: najgorsze jest to, ze ludzie patrza na pace zawodnika i skoro ma 95 to ma zapie*dalac i nie dac sie doganiac innym, jakby zapomnieli ze to juz nie jest fifa 18, jakby nie wiedzieli, ze na szybkosc zawodnika sklada sie nie tylko pace...
@iti1986: co jeszcze się składa na szybkość? Bo po mojemu to #!$%@? tej gry, każdy miał sytuację, że jakiś gówniany złociak na obronie z 60 pace i na wykończeniu doganiał jakiegoś totsa z 99 przyspieszenia i max speeda xD
@Ravalent: no jasne, ale nie rozumiem tutaj narzekania na Kimpembe i Sane, bo Kimpembe pewnie to byla wersja 87, a nie 83... zreszta nawet 83 z odpowiednim stylem nie jest frajerem w bieganiu...

@sambarumba: zwinnosc, drybling, postura gracza...
@iti1986 To powiedz mi po co te statystyki?

Taka sytuacja.

FB Iniesta wykłada piłkę na dobieg i bliżej piłki jest Sane jednak Kimpembe który jest sporo metr za Sane w jednym czasie rozpoczynają sprint i kurna na moich oczach obrońca przegania Sane i przejmuje piłkę!

Dodam że rzecz dzieje się na lewym skrzydle przy linii autowej. Czyli który miał więcej siły?
@iti1986 Ej, ale mówię do Ciebie. Biorę poprawkę ze jak lecisz skrzydłem z piłką to jasne ze dużą szansa ze robisz to wolniej niż ktoś bez piłki i ktoś Cię dogoni. Ale bez jaj.

Przyspieszenie
Sane 93;
Kimpembe 75

Tj. 22% wolniej. Czyli na każdym metrze 22cm dalej. Czyli w przytoczonej sytuacji Kimpembe dostał boosta przekraczajacego skalę w fifie jaka znamy.

Dziekuje