Wpis z mikrobloga

prawicowych filmikow


@Nieprzyjazny_Ziemniak: w sensie ten, który umieściłem jest prawicowy? xD Miło mi usłyszeć, że fakty naukowe są prawicowe, ale aż tak dobrze nie jest, bo są one apolityczne ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Na tym filmiku, który umieściłem, działacze lewicy obrażają się na takie fakty biologiczne jak różnica we wzroście, a już różnica w budowie mózgu doprowadza ich do agresji( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@s_p11: @Alex_Krycek: @bartbartz: no a jak przekonasz plaskoziemca, że się myli? Mogę wam wkleić kolejne badania naukowe, które stwierdzają że na płeć społeczną człowieka (gender) składa się więcej niż płeć biologiczna (sex; której, ciekawostka, rzeczywiście są tylko dwie, kto by pomyślał; i dokładnie stąd wynika istnienie transów chociażby), ale dobrze wiemy że to nic nie da, bo wy nie jesteście zainteresowani zmianą swojego nastawienia. Więcej; wy się boicie, że
  • Odpowiedz
płeć społeczną


@Nieprzyjazny_Ziemniak: czo takiego? xD A jest może coś takiego jak płeć wykopowa? Różowa i niebieski? Oczywiście, że jest, tylko co to ma wspólnego z naukami ścisłymi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Nauki humanistyczne" mają to do siebie, że pojęcia mogą sobie pomnażać do woli.

nie jesteście zainteresowani zmianą swojego nastawienia


Mnie nie interesuje teraz nastawienie, tylko fakty biologiczne. W nastawianiu ludzi, to lewica zawsze przodowała (
AlexKrycek - > płeć społeczną

@NieprzyjaznyZiemniak: czo takiego? xD A jest może c...

źródło: comment_aVumjMZhWgn1Ron4McUwkHBJin8P9RuJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
no a jak przekonasz plaskoziemca, że się myli? Mogę wam wkleić kolejne badania naukowe, które stwierdzają że na płeć społeczną człowieka (gender) składa się więcej niż płeć biologiczna (sex; której, ciekawostka, rzeczywiście są tylko dwie, kto by pomyślał; i dokładnie stąd wynika istnienie transów chociażby), ale dobrze wiemy że to nic nie da, bo wy nie jesteście zainteresowani zmianą swojego nastawienia. Więcej; wy się boicie, że się mylicie i zwyczajnie nie dopuscicie
  • Odpowiedz
nie przeczy istnieniu płci społecznych (gender),


@kulass: przecież widzisz po wypowiedziach wyżej, że jednak nie do końca osoby oglądające ten filmik to wiedza xD. Także o jakim odwracaniu kota ogonem ty tu mówisz?

Gender

a co to takiego?

@Alex_Krycek: polubione przez

@bartbartz
@s_p11: też im przeczy powyższa wypowiedzią.
To ty odwracasz kota ogonem, jeśli już. Próbujesz wmówić, że w swoim lewackim szaleństwie nie wiem o czym jest mowa w
NieprzyjaznyZiemniak - > nie przeczy istnieniu płci społecznych (gender),

@kulass:...

źródło: comment_96nI0Jtte7jwpU4EGwtVn9VSlvwN0gbd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Alex_Krycek:

Mężczyźni i kobiety różnią się wzrostem, masą mięśniową i rozłożeniem tłuszczu w ciele. Nasze mózgi również są różne.


A więc tak wygląda ta słynna doktryna faszyzmu. Co się dzieje z tym światem?
  • Odpowiedz
@Alex_Krycek: nawet nie czytasz co napisałem? Cytuje moja wypowiedź z wyżej.

Mogę wam wkleić kolejne badania naukowe, które stwierdzają że na płeć społeczną człowieka (gender) składa się więcej niż płeć biologiczna (sex; której, ciekawostka, rzeczywiście są tylko dwie, kto by pomyślał; i dokładnie stąd wynika istnienie transów chociażby)


Pozdrawiam cieplutko, dzięki za potwierdzenie wszystkich stereotypów o prawakach jakie znam xD
  • Odpowiedz
@kulass

Ale film nie przeczy istnieniu płci społecznych (gender), pokazuje jedynie oburzenie "lewaków" na pokazanie różnic w płci biologicznej (sex).

A ty standardowo zaczynasz swoje odwracanie kota ogonem przy tego typu informacjach i od razu płaczesz "ale to wy prawaki nie akceptujecie naukowych faktów na temat gender"czesz


No nie rozśmieszaj mnie z tym odwracaniem kota ogonem, co kolega @Alex_Krycek napisał we wpisie?

Kiedy #neuropa usłyszy na wykładzie, że istnieją tylko dwie płcie
  • Odpowiedz
tylko fakty biologiczne


@Alex_Krycek: Jakie konkretnie fakty biologiczne? Że u homo sapiens istnieją tylko dwie płcie biologiczne, w sensie osobniki z narządami rozrodczymi męskimi albo żeńskimi?

To przecież nawet to jest nieprawdą, bo masz hermafrodytów. A że koncept jak zachowuje się płeć X w społeczności Y jest zmienny i zależy od wielu czynników, oznacza, że masz wiele płci kulturowych. Kobieta w Europie jest inaczej "zdefiniowana" niż kobieta w Azji.

Ogólnie ważny
  • Odpowiedz
Ciężko nazwać gender "faktem biologicznym"


@Ignacy_Patzer: no dlaczego? Jeśli o płci decydowaloby tylko to co masz kiedyś nogami, vide chromosomy, to skąd "hidźra" na drugim końcu globu, gdzie lewactwo jeszcze nie dotarło? Skąd biorą się transy? Skąd biorą się pedały w rurkach i stereotypowe dresy?
  • Odpowiedz