Wpis z mikrobloga

Siemano wykopki. Wykop lurkuje raz na miesiac, ale uwazam, ze wlasnie tutaj moge znalezc jakakolwiek pomoc w temacie, a sama sprawa potrzebuje jakiegos naglosnienia, no i niewatpliwie kogos na pewno spotkala taka sytuacja.
Mianowicie sytuacja wyglada nastepujaco - mam zbugowane konto na tinderze, shadowban. Poprzednie podejscie do tindera bylo jakos rok temu i wtedy mialem jakies 200 matchow w stolicy, wybieralem dziewczyny po prostu w moim guscie, selekcja podobna do tej teraz. Pamietam ze pierwszy dzien to jakies kilkanascie matchow, wiadomo jakie sa poczatki. Natomiast teraz postanowilem zalozyc ponownie konto na nr telefonu (przed zalozeniem go postanowilem usunac stare, jako powod wybralem chec rozpoczecia na nowo). Swipuje, swipuje i nic. 3 dni, limit zrobiony 3 razy i dalej 0 par. Mysle sobie, ze jakos strasznie sie gust typiarom zmienil przez miesiac, czytam ze jest to elo, mysle ze ja cos pokiepscilem, kupuje sobie tinder plus. No i dupa, dalej nic XD Dodam tylko ze kontakt z supportem niemozliwy. Ktos tez przechodzil przez to? Jakies protipy?
#glitch #tinder #shadowban
  • 6
  • Odpowiedz
@Czesc100: Jakie fejki? Z tych 200 matchow jakie mialem bylo jakies 6-7 spotkan. Jezeli ktos jest fejkiem to Ty, a co najmniej Twoje zachowanie jest niestosowne, poniewaz wrzucasz zdjecia osob trzecich tutaj bez ich zgody.
  • Odpowiedz
Może usuń konto i załóż jeszcze raz. Wczoraj też miałem problemy z założeniem nowego tinderem po usunięciu starego - nie wysyłał SMS aktywacyjnych a później wykorzystałem wszystkie swipy i 0 par przez 24h xD Stworzyłem nowe konto i wszystko już jest w normie
  • Odpowiedz
@Tikmej: teraz tinder ma #!$%@? raz zalozyz konto z takimi samymi zdjeciami i mozesz miec matchow 100 a pare dni pozniej zalozyc takie samo konto i miec matchow 10
  • Odpowiedz