Wpis z mikrobloga

@Szafa23: jak mnie śmieszą takie patuski internetowe pseudo napinacze a w realu #!$%@? zbroje przed pierwszym lepszym sebiksem , dobrze, że masz internet i możesz się czuć panem sytuacji bo bez tego pewnie jesteś pryszczatą gnidą na jednego strzała po którym leżysz nieprzytomny ale pisz sobie jak to cie śmieszy i jaki jesteś nieśmiertelny hahaha szkoda że mam daleko bo zrobiłbym live ze spotkania żeby cię do końca upokorzyć jeśli
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: Gościu, trochę popłynąłeś, taki z ciebie sie internetowy gniew spra... samosądu zrobił że ten śmieszny, teoretyczny napinacz z olxa może ci teraz priblemów narobić.
No ale twoje groźby, i to w stosunku do człowieka a nie zwierzęcia są spoko, bo w słusznej sprawiw.
The best of wykop xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uzytkownik4: sterylka będzie, niestety komuś uciekła między nogami w czasie rui.
@wensz: tak jest, jak widać wystarczyła chwila.
@Krytek: ale przecież sporo osób uważa, że to tylko żarty. Może jednak się mylimy?
@medykydem: bajt? Nie pomyślałem o tym, fakt jestem zaskoczony aż takim obrotem spraw, ale może się nauczy czegoś.
@Porzeczka_plus: też
  • Odpowiedz
@frrans: Polska to typowe społeczeństwo plemienne gdyby się mieli spotkać to koniecznie musieliby wydzwonić braci kolegów szwagra następnie wpadliby z pewnością siebie odrealnioną od rzeczywistości jeden strzał zbicie z tropu i powrót pokornie w podskokach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz