Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelcy z #tarnow . Wiem że temat budżetu obywatelskiego był tu przemilczany, ale dzisiaj patrzę na wyniki i jak jestem w stanie zrozumieć park Sanguszków (na który sam głosowałem + bike park), czy też pierwsze i czwarte miejsce, tak nie jestem w stanie zrozumieć jak tyle głosów dostały projekty na budowę ulicy Czereśniowej i Poziomkowej. Nie moje rejony i nie wiem co tam jest, ale ilość głosów jest zastanawiająca. Tam są jakieś firmy albo coś? No nie wierzę że tyle osób zagłosowało na jakieś zdupy wyjęte ulice w Tarnowie i przeskoczyli w głosowaniu parking na Westerplatte, osiedlu Zielonym czy tam na strusinie.
  • 8
  • Odpowiedz
@syx2 mocno ekipie zależało. Tak naprawdę okoliczne ulice i ich znajomi z automatu 2 i 3 robili. Wiec udało się. Na Westerplatte gdyby przeszło przez 2 bloki to by mieli więcej głosów - ale po co ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syx2: @cziterus: nie moja ulica ale dzielnica. Tato sam 10 osób zainteresował tematem i przekonał do głosowania.
Generalnie mobilizacja w Tarnowie to ciężka sprawa ale Krzyż radzi sobie najlepiej z miejskich dzielnic. W końcu - jak można przeczytać w Gazecie Krakowskiej - Krzyż stanowi jedną czwartą Tarnowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dayvid: Pod względem powierzchni tak, mieszkańców to nawet nie jest 1/10. Ja też jestem z Krzyża i głosowałem na jeden z tych projektów i remont boiska sportowego, bo akurat to dotyczy mojej okolicy. W tej edycji można było głosować na 2 głosy, a że pierwszy wybór padła na boisko, to drugi musiał dotyczyć jakieś ulicy w Krzyżu.
  • Odpowiedz
@syx2 tak to bywa, że ci którym brakuje porządnej nawierzchni na ulicy są najbardziej zdesperowani żeby walczyć o swoje. Namawiają przyjaciół i znajomych - mnie ten wynik nie dziwi.
  • Odpowiedz
m 10 osób zainteresował tematem i przekonał do głosowania.

Generalnie mobilizacja w Tarnowie to ciężka sprawa ale Krzyż


@syx2: U pracy jeden facet obskoczył cała firmę praktycznie by głosowała na te projekty :D Ale jestem pod wrażeniem wyniku.
  • Odpowiedz