Wpis z mikrobloga

Pograłem kilka dni i nie widzę nic ciekawego w tej grze, żadnych interakcji z innymi graczami? Tylko mazianie na każdym kroku wzorków i zbieranie składników? Jedyna rzecz ciekawa to po tym 6 poziomie wybranie profesji i rozwój drzewka skilli.
Nie wiem, może na coś nie zwróciłem uwagi ale monotonna jest ta gra :D
#wizardsunite
  • 7
  • Odpowiedz
@mukisu: Potwierdzam, ludzi mało, zabierają składniki ze szklarni, ale nic nie kładą. W wieżach nigdy nie można na nikogo trafić, więc na plaster szedłem w healera. Ogólnie dupy nie urywa jak na razie.
  • Odpowiedz
  • 0
@MientkiPajonk: były ale tworzyli to od podstaw, a tutaj w zasadzie skorzystali już z gotowego silnika wiec mogli dużo więcej dodać rzeczy. Jest niby dużo rzeczy dodanych, ale jakieś to jest monotonne. Nawet Pokemony były ciekawsze na początku
  • Odpowiedz
@Czarek_Czarujoncy: wiem że korzystają, ale tylko na początku, Pokemony poszły trochę w innym kierunku, w Ingressie nie masz zbierania randomowo wyskakujących cosiów, zmiennej pogody, questów, PvP ani czegoś na styl pokedexa w HP parę tych elementów już masz. Też nie nazwał bym tego silnikiem Ingressa, on tylko zapoczątkował gry AR, dalszy rozwój Ingressa i Pokemonów pozwolił na wykorzystanie go do HP, i też Niantic zapowiadał kiedyś grę na bazie książki Endgame,
  • Odpowiedz