Wpis z mikrobloga

@orlo2299: Jeżeli chodzi o ładowarkę to ja kupiłem zwykła silver monkey zbliżeniową powolną. Nie kupowałem quick charge bo uwierzyłem w ich bajkę ze psują baterie.
Za szkłem i etui to chyba cały dzień chodziłem po galeriach i nie mogłem wybrać bo są 3 rodzaje szkieł : tradycyjne (twarde i nie pokrywa całego ekranu), hybrydowe, i pełne (ma ramki które pokrywa Ci brzegi ekranu). Gdy pytałem które szkło jest najlepsze to odpowiadali
@orlo2299: Szkło kupiłem w serwisie GSM i dałem za nie 60 zł. Odrazu prosiłem aby mi nakleili żeby nie powstały żadne bąble :)
Co do etui przejrzyj olx czy ktoś markowych nie wystawia w Twojej okolicy :) albo kup tymczasowo najtańsze tymczasowe i jak się trafi na olx oryginalne to sobie wymienisz :D ja miałem taka strategie, teraz poluje na skórzane od apple na olx w kolorze brązowym :)
@DaxterPoker Dobra to jutro się skontaktuje że sprzedawcą,dzieki Ci bardzo. W ogóle śmiesznie bo wczoraj każdy polecał mi Xa a dziś jak już jutro do mnie przyjdzie to każdy poleca Xra, i tak dziwnie się czuję
@orlo2299: Myśle ze skoro podjąłeś już decyzje to nie powinieneś jej żałować :)
Byś wybrał xra to by się znaleźli tacy którzy by mówili ze mogłeś wziąć xa.
A wiec nie ma co się zastanawiać :)
Ja stałem przed tym samym dylematem co Ty (mało tego jak zacząłem się interesować tematem to byłem napalony na czerwonego xra ). Poszedłem do sklepu, pobawiłem się xem pobawiłem się xrem ... i ten xr
@orlo2299: Odkąd mam xa zacząłem zauważać ze itak jest to całkiem nowy telefon w Polsce mino iż ma już 2 lata (rocznikowo ). Sporo ludzi biega po kampusie u mnie w mieście z 6,7 a na wykopie co chwile pojawia się pytanie czy warto wymienić SE na 7,8 a wiec itak mamy model wyżej :) :)
@orlo2299: Co do ładowarki nie będę się wypowiadał, bo sam używam oryginalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeżeli chodzi o case to polecam spigen liquid air, mam od stycznia chyba i wg mnie jest ideolo :) a szkło za każdym razem wale 3mk i też jest spoko :) oprócz tego że mam etui to jeszcze profilaktycznie na tył nakleiłem na samym początku i też chyba 3mk albo
@orlo2299: Niestety ale za każdym razem trzeba przesunąć, jak poużywasz to stwierdzisz że tak jest lepiej :D ja używam normalnej systemowej klawiatury :) jak coś piszesz to przyciśnij palcem mocniej na ekranie to pojawi się sam kursor żeby go gdzies indziej umieścić :)
Ustawienia -> ogólne -> odświeżanie w tle
Wyłącz apki które nie są Ci potrzebne aby działały w tle i pobierały jakieś dane