Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że hejterzy po-wscy w niczym nie ustępują pisowskim. Tylko mniej ich jest.

Pisownia oryginalna:

Pisowska V kolumna w natarciu.

Wy sprzedajne szuje z kodu i UB . Ile PiS wam zapłacił ???? #!$%@? demokraci. Teraz będą w PO walić . Jeszcze przyjdziecie na kolanach prosił idioci


To jest najlepsze:

Skwitowałbym to krótko-Kasprzakowi przydałoby się nakopać do dupy!Jak można być takim bucem..no i te prawybory. To po cholerę są partie,członkowie płacą składki,aby jakiś buc miał im dyktować kogo mają wystawiać na listy.Niech sam pokaże jaką ma partie,jak tworzyć listy a nie na czyjś koszt. jak nie biedroń,czy Zandberg to ten..oszołom pieprzony!


#polityka #trolling #bekazprawakow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bawi mnie po prostu, jak łatwo można stać się z "nieustraszonych obrońców Konstytucji" xD "pisowską V kolumną".

@Andreth: nie wierzyłem, że kiedyś dam Ci plusa :) możesz mieć 99% poparcia dla jednej strony, ale przyznaj 1% drugiej, to od razu HURR DURR.
  • Odpowiedz
to pewnie przez LEWACTWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nie_umre_za_ciebie: W tym przypadku to raczej zasługa cech osobniczych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprawdziłeś sobie w końcu jak to było z tym JPK?

Doskonale wiem jak było z tym JPK, ale może powiesz mi jak ma się ustawa o JPK z 10 września 2015 do tego, że przez 8 lat rządów Tuska i jego
  • Odpowiedz
efektami teraz tak ochoczo może się chwalić wychwalany przez ciebie rząd

wychwalany przez ciebie rząd


@Nie_umre_za_ciebie: Urojenia mocno widzę. xD

Natomiast żeby nie zauwazać znaczącej różnicy jakościowej w walce z szarą strefą i wyłudzeniami VAT między PiSem a bandą Tuska, to trzeba być naprawdę
  • Odpowiedz