Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam czy to słynny barszcz sosnowskiego - w sobote łaziłem po krzaczorach koło domu i myslałem ze mnie komary pogryzły w łydke, ale we wtorek mi takie ładne bąbelki powyskakiwały jak od oparzenia i sie zaczałem zastanawiać.
Zrobiłem przegląd roślin z którymi się mogłem kontaktować i oprócz zwykłych chwastów znalazłem coś takiego.
#rosliny #botanika #kiciochpyta
rednaxelA - Tak sie zastanawiam czy to słynny barszcz sosnowskiego - w sobote łaziłem...

źródło: comment_k5jKm4ZHqbwBsseNz4Ub9oDK0OO14zgS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@rednaxelA: Jak reagujesz na pokrzywę? Widziałem podobne wybroczyny po pokrzywie, ale to rzadkość. Sprawdź czy na trasie którą szedłeś nie ma barszczu Sosnowskiego. Na tej stronie którą podałem jest dokładny opis. Nie zbliżaj się tylko do niego, gdy nie jesteś pewien i idź do lekarza.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Na pokrzywe? poswedzi chwile i jakas drobna pokrzywka mi wyskakuje - w pokrzywach tego dnia tez siedzialem i nawet na tej samej nodze tyle ze wyzej ale zniknelo mi po paru godzinach
U lekarza bylem dostalem antybiotyk w tabletkach i masc z antybiotykiem, mowil ze to moze barszcz ale moze pajaki jakies mnie pogryzły - spoko ale nie mieszkam w australii tylko w centralnej polsce
  • Odpowiedz