Wpis z mikrobloga

Chcę grać na PS4 i na drugim monitorze oglądać sobie coś z PC, mając wspólny dźwięk w słuchawkach. Sprawa wygląda następująco, dzięki HDMI mam dźwięk z PS4 na głośnikach monitora - czy jak podepnę wyjście słuchawkowe w monitorze do line in w PC, to dalej to kwestia poprawnych ustawień i będzie działać tak, jakbym chciał? Ktoś tak robił i może doradzić?
#ps4
  • 5
  • Odpowiedz
Powiem ci jak ja miałem zrobione i działało, dźwięk miałem wyprowadzony z PS4 konwerterem optyczne do jack, następnie Jack wpięty do wejścia liniowego w pc i do pc słuchawki i wszystko ładnie działało.

W sumie chcesz zrobić identycznie tyle że zamiast konwertera masz monitor który pozwala na wyprowadzenie dźwięku więc powinno ci to spokojnie działać. Jedynie poustawiać na pc to odpowiednio żebyś słyszał dźwięk z wejścia liniowego na słuchawkach.

Sprawdzić też nie
  • Odpowiedz
@xMacieju: Czyli masz ustawione w opcjach dźwięku Windowsa dla wejścia liniowego "Nasł#!$%@? tego urządzenia" i to tyle? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie rewelacja, bo szkoda mi siedzieć i grać przed TV, nie mogąc nic obejrzeć.
  • Odpowiedz