Wpis z mikrobloga

Jak czasami czytam wpisny i komentarze pod #nintendoswitch to można dostać raka... nawet społeczność tych 11 właścicieli switchy w Polsce jest tak podzielona, że widać zabory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Można podzielić ludzi tutaj na dwie grupy:
1. Casual użytkownicy, którzy kupili switcha dla zabicia czasu/nostalgii, szukają porady w co warto pograć... podzielić się wrażeniami

No i ta grupa 2. która zawsze próbuje ci mówić jak masz żyć (pic poniżej) ¯\_(ツ)_/¯

W TEN PIĄTEK ZROBIĘ KOLEJNE PODSUMOWANKO PROMOCJI WIĘC WSTRZYMAJCIE PORTFELE DO PIĄTKU( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendo
Pobierz H.....H - Jak czasami czytam wpisny i komentarze pod #nintendoswitch to można dostać ...
źródło: comment_rnMty87ZxGhCsBKdeMKIhfUlpGO7Eako.jpg
  • 43
@HHHHHH: Jest jeszcze 3 grupa - funboje nintendo. Dla nich wszelka krytyka jest odbierana jako atak na ich ulubioną markę. Według nich wszystko co robi N jest dla dobra gracza nawet jeśli jest to sprzedawanie odgrzewanych kilkuletnich gier za 250zł. Taka trochę ciemnota jak u fanatyków jabłka, którzy by wydali 1000$ na stopkę do monitora, bo zrobiło je Apple.
@materazzi: to właśnie miałem na myśli pisząc o 2. grupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taka trochę ciemnota jak u fanatyków jabłka, którzy by wydali 1000$ na stopkę do monitora, bo zrobiło je Apple.


Choroba ludzkości... kiedyś wmawiano ludziom cudowną moc eliksirów, dzięki którym będą silniejsi itp. albo sprzedawano równie durne wynalazki... niestety można stwierdzić jedno... głupim może być biedny jak i bogaty
@TrueGrey: Kto chce niech kupuje, jego pieniądze. Chodzi tu o głupie tłumaczenia funbojów dotyczących polityki cenowej Nintendo, którzy nie widzą w tym nic złego, że ceny gier na innych platformach są często niższe. Czyli przepłacają i jeszcze się z tego cieszą.
@materazzi: ciężko mi się wypowiadać, bo raczej kupuję gry tylko dostępne na Switch'a, ale zgadzam się, że część, szczególnie indyków z cenami odlatuje (tutaj nie wiem czy to wina Nintendo czy deweloperów), choć zdarza się, że na Switcha jest coś tańszego, bodajże na Steam Octopath Traveller jest droższy niż fizyczna wersja na Switcha (òóˇ)
Ale jak wspomniałem w pierwszym wpisie, jak cena mi nie pasuje