Wpis z mikrobloga

@muak47: xD o co się rzucasz? Nigdy nie słyszałeś na służbie tego określenia? Nie od dziś wiadomo, że żołnierze mają - delikatnie mówiąc - ambiwalentny stosunek do takich ludzi. No, chyba, że zapiekło Cię bo sam do nich należysz. Wtedy zrozumiem ten kobiecy foch xD
  • Odpowiedz
  • 9
@NukeOps to nie wiem gdzie sluzysz ale to musi być bardzo specjalna kompania z naciskiem na specjalną. Bawią się dobrze, mają swoje hobby, nikomu nie szkodzą to niech się bawią co komu do tego.
  • Odpowiedz
ból z tym jest taki że oni za bardzo wkręcili się w wojsko. Są zapraszani do szkół jako wojsko i robią też defilady


@Lutniczek: To jest banda ludzi, którzy nie poszli do wojska bo wiedzieli, że nie wytrzymają ani dnia na poligonie (hurr durr kiedyś to był wojskowy) więc kupili sobie repliki pistoletów na kulki, mundury z alieexpress - chociaż tu się mogli postarać bo na filmach i zdjęciach każdy w
  • Odpowiedz
@muak47: a ktoś im broni się bawić? Gdzie wyczytałeś w mojej wypowiedzi, że im czegoś zakazuje? Chyba w brygadzie psy ops służysz, skoro takie dalekie wnioski wyciągnąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nie mówiąc o tym, że rzuciłeś fochem jak kobieta. Niech sobie biegają w jakichkolwiek kamuflażach, nawet i Splintentarn. Mi chodzi oto, że takie coś nie powinno mieć prawa latać w świętej wuzecie.
  • Odpowiedz