Wpis z mikrobloga

@gav: Co się stało z Twoim głosem? Już odpowiadam - nagrało się cichutko, więc kiedy podgłośniłem, strasznie szumiało i zrobiłem tylko odszumianie, więc może ten proces lekko go zniekształcił. Jeżeli to cię zdenerwowało, przepraszam! Następnym razem zrobię to lepiej :-)

@cooffeey:@zurawinowa: nic nie zmieniałem w Twoim głosie, jest wszystko tak jak było :P

Co do basów - lekko je zwiększyłem, bo, przyznam szczerze, dla mnie było to lepszym efektem, ekwiwalentem braku specjalistycznego sprzętu, który jednak lekko ten głos "polepsza". Jeżeli to zły efekt, to następnym razem poprawię. Ale to już zależy od odbioru u innych. Czy całość jest spowolniona? Nie ma zmian prędkościowych, przynajmniej ja nic nie robiłem.

Co do mojego głosu - nagrywałem na innym sprzęcie, więc mój głos jest lekko pogłębiony, poza tym troszkę bardziej się starałem, dlatego trochę lepiej mi wyszło :P

Jak ogólne wrażenia? Co jest źle, żebym mógł poprawić, a co jest dobrze? Czekam na sugestie.

@zurawinowa @gav @Krzysiek1203_88 @cooffeey @Namib @lobek @emtebe @KeiOn

@czarny_nindza @suhy @we50ly87dg @Pherun @KeiOn

#lopatafm
  • 16
@Czarny_Nindza: Nie jest źle, jeszcze komuś się to podoba. Trzeba powiększyć materiał o ciekawsze rzeczy dla większości. Ta muzyka elektroniczna co chciał jeden wykopek i inne rzeczy, plus dojdą wywiady. Spokojnie będzie dobrze;)
@KeiON: ja jedynie do czego mogę się przyczepić to zbyt głośna muzyka względem głosów prowadzących, można ja było troche wyciszyć, bo jak wrzucisz podcast w dowolny edytor audio to widać po fali jaka jest różnica. A muzyka na plus, fajny funk.