Wpis z mikrobloga

Wracając do wczorajszego programu 'BB extra' nie mieliście wrażenia, że plany wyglądały tak?
Kajzer: 'Zróbmy jakiś fajny program live z uczestnikami wspominając najlepsze momenty BB, wprowadzając komentarze z ich punktu widzenia'.
Po czym natychmiast wpie...la się OhMe: 'Ni chu.a, trzeba wybielić Łukaszka i doebać Olehowi i Madzi, zmontujcie imprezkę tak żeby się zgadzało ( ͡º ͜ʖ͡º)'

Ogólnie liczyłem na odcinek live i fragmenty, których nie pokazywano, a po tym programie miałem wrażenie jakbym 3 dzień pod rząd jadł mielonego.
#bigbrother
  • 4
@Jasmonowayy: No dali jej sukienkę totalnie z dupy i się dziwią. Serio łasce, która miała całe nogi w bliznach i siniakach, a do tego od miesiąca albo więcej narzekała na swoje pięty, dać sukienkę bez rajstop i buty z odkrytymi piętąmi?!
@Jasmonowayy: Kurde zapomniałam już o tym! A to był taki hit hitów, że prawie walnęłam fikołka z wrażenia!
Albo ta ostatnia kolacja kiedy najpierw dali sushi dla wszystkich, a potem pizzę, której Madzia nie jadła. Przecież gdyby wiedziała to by zjadła to sushi sama, a ona się podzieliła, żeby oni nie byli głodni po czym sama była nie do końca najedzona dzięki temu.
Ale błędy produkcji i rozpadający się dom to