Wpis z mikrobloga

@toniaszek: A wysokość jaka? Mało metrów, złe warunki bo sam sufit i wysokość. Zależy też czy dużo oklejania. No i jeszcze czy trzeba czyścić przed malowaniem. Pewnie tak bo kto nie malowaną podbitkę przykręca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@albertbranka: Do szczytu jakoś wyjdzie z 5-6m to garaż na dwuspadzie. Obróbki do obklejenia dosłownie na jeden cały pasek taśmy. Właściciel „próbował” z jednej strony pomalować białą farba. Ale wydaje mi się że ta podbitka jest w stanie surowym.
  • Odpowiedz
@toniaszek: Takie coś nie liczyłbym na metry tylko od roboty. Chyba w dniówkę zrobisz, to zależy czy z fakturą czy bez i ile się tam cenisz. Ale na pewno nie 8 zł z metra ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dawno nie jestem w branży, ale 2-3 stówy chciałbym do kieszeni, tak mi się wydaje, zależy ile z tym akrobacji. Gorzej że niemalowana podbitka będzie pracować i niemalowane
  • Odpowiedz
  • 0
@albertbranka: Wiesz malujemy to we dwójkę i tez się nam wydaje że powinno nam wyjść po te 2 stówki na głowę. Lepiej zapytać niż krzyczeć chorą cenę aż uszy zwiedną ( ͡ ͜ʖ ͡) . Dzięki wielkie za pomoc !
  • Odpowiedz
@toniaszek: No ja nie wiem ile tam tego jest, a lokalizacja też istotna. Inne ceny na małej wsi inne w mieście. Jak malowałem pod Krakowem ściany to 6-8 zł, w Krakowie 10, ale dojazdu nie doliczałem klientowi, teraz nie znam tak dobrze cen.
  • Odpowiedz