Wpis z mikrobloga

  • 74
50 plusów i nastawiam Jenkem w najczystszej postaci, a potem testuję i piszę Trip-Raport.
Nie, to nie jest żart, jeśli chcecie to spróbuję i powiem czy jest to warte uwagi i użycia.
Jenkem to narkotyk zrobiony z ludzkiego stolca.
Będą zdjęcia oczywiście.
#narkotykizawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
@ciulus: Prawdziwy zawodnik nie używał by butelki po kubusiu... co więcej nie czekał by ustawowych 2 tygodni tylko udał się niezwłocznie do najbliższego szaletu miejskiego ( toi-toi -> musi być pełen materiału genetycznego ) i wykonał zadanie niezwłocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za tak bohaterki wyczyn chyba zostałbyś skarbem narodowym i w razie zbyt dużej ilości wdechów podejrzewam, że byłbyś pochowany na Wawelu obok Klrisa (
  • Odpowiedz
@ciulus: Co Ty mordo #!$%@?, normalnie ja materiał miele w blenderze, przelewam do butli, wystawiam na balkon i w aktualnych warunkach atmosferycznych procesy chemiczne zachodzą w niecałe 7 dni. Także pozdro z farszem(dosłownie i w przenośni, w tym przypadku)
Ewentualnie pobranie materiału z ubikacji typu toi-toi ale nie wiem czy warto sie truć tą chemią co tam zawsze nią zalewają kibelek :) Ja tam wole naturalnie się zbombardować. Pozdro #
  • Odpowiedz
@ciulus: Drogi przyszły konsumencie Ekoshit-drug. W przedstawionym materiale ( niestety nie po angielsku ) możesz zaobserwować człowieka którego uznano za świętego w jego kraju. Jego heroiczny czyn przeszedł do legendy. Jak przedstawiciel Polski nie możesz być gorszy. To nie patriotyczne, ale jeśli chcesz być sądzony za zdradę stanu to możesz zaryzykować użycie pospolitej butelki po Kubusiu. To Twoje sumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=6FXXtyE1CjA
  • Odpowiedz