Wpis z mikrobloga

@TomaszWKS: tylko WRC2 Pro, i to od jednego do max 4 zawodników. Tera w Portugalii był mały wyjątek na power stage i pokazali też prowadzącego w WRC2. A Kajto nie pokazujo hóje bo transmisję sponsoruje Michelin a on na Pirelli pomyka, ta sama sytuacja co kiedyś z Kubicą
@hans85: zgodzę się, ale niezupełnie. Pokazują WRC 2, uzależnione to jest od liczby zawodników w WRC 2 Pro. Na Korsyce pokazywali Kajetana parę razy, Argentyna - mieliśmy live z mety bez tylnego zawiasu, Sardynia - tu słabiej, ale jechał live na SS 1. Faktem jest, że zawodników na Michałach lubią bardziej, ale nie jest to przeszkodą eliminującą go zupełnie z relacji. :) Wszystko zależy od tego jak jest ustawiony na starcie,
@gabrally: zupełnie się zgodzę że to od dokładnie tych czynników zależy które wyżej wymieniłeś. I dokładnie z tych powodów pokazywali Kajetana może z 5 minut we wszystkich relacjach z całego rajdu (Portugalia), a podczas odcinków które oglądałem ani minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak z połowę pocisłem. Na PS ani sekundy go nie było, a tam relatywnie dużo niższych klas jest transmitowanych
relacjach z całego rajdu (Portugalia)


@hans85: no to dlatego go nie widziałeś, bo Portugalii nigdy nie jechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na PS puścili tylko Loubeta, lidera WRC 2, i chyba 3 z WRC 2 Pro. Tu problemem było to, że chyba wszyscy z WRC dotrwali do końca.
@gabrally: pomyłka, oczywiście Sardynii czyli ostatniego rajdu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Portugalii rzecz jasna nie jechał.

Ciekaw jestem jak często go będziemy widzieć w kolejnych rajdach na AllLive, bardzo bym chciał by bylo to częściej :)
@hans85: z racji awansu do TOP 6 może liczyć na lepsze ustawienie na starcie. To powinno pomóc. Niestety promotor nie utrzymał obietnic z ubiegłego roku, kilka razy zapowiadał osobne studio dla WRC 2 Pro i WRC 2, zwiększenie relacji itd. - i nic. Pewnie dlatego, że WRC 2 Pro to niewypał i aż trochę wstyd pokazywać. Może w przyszłym roku...
@gabrally: miejmy nadzieję iż w przyszłym roku coś się w tej materii zmieni. A co do WRC2 Pro, jest to niewypał w skali atomowej, co to za mistrzostwa gdzie startuje paru zawodników a nasz Piniądz tracąc do zwycięzców WRC 2 potężnie dużo czasu wygrywał niby to bardziej prestiżową klasę Pro. Tak zwany dramat