Wpis z mikrobloga

Co lepsze za DR?

2x Rare Mega Pack
1x Rare Electrum Players Pack

Czy
1x Rare Mega Pack
1x Prime Mixed Players Pack
2x Jumbo Premium Gold pack?

Wydaje mi się, że pierwsza opcja to lepsze paczki.
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fuKlanAdraHrepuS: @Roxi5017: tylko rare mega pack i w sumie maga pack to dla mnie najwiekszy walek tej gry. Zachwyca iloscia kart a mam wrazenie ze srednio dostaje w nich 5 pilkarzy albo nawet mniej. Ja bym bral 2 zestaw bo z tych jumbo premium najlepsze karty wyciagalem np. Fabinho ucl live czy dybala totks. Z pozostalych ciesze sie jak bedzie walkout z ozilem xD
  • Odpowiedz
@Roxi5017: raczej opcja nr 1. z tych paczek za 55k gunwo mi leci a bardzo lubie te rzadkie elektrum. ja zawsze biorę ten zestaw tyle że niewymienne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Wczoraj z Jumbo Premium Gold Pack wyciągnąłem Hummelsa, ze 2 razy jakiegoś TOTSa też. Ja bym za tym raczej. Z kolei Rare Mega Pack to zazwyczaj daje jakichś bogdanów 82, ale raz na jakiś czas #!$%@? z tego TOTS czy jakiś Modric. Z kolei statystycznie najlepsze pulle daje paczka Rare Electrum Players Pack, ale ostatnio z niej mi wypadają typki pokroju Muslera czy inny Mandanda.
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Był okres, gdzie wbijałem G2 i byłem w 2 dywizji i miałem paczki, za które dostawałem w ciul kondycji, dostawałem pewnie po 30 albo więcej po nagrodach. Teraz wbijam pierwszą rangę w 1 dywizji i G1 i brakuje mi kondycji. Kurła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz