Wpis z mikrobloga

@PaulStanley: No przecież jak byk napisane "SERIAL ATA DISC DRIVE" XD.

Zwykły dysk SATA, ino SSHD czyli z pamięcią Flash na najczęściej odczytywane rzeczy. Taka namiastka SSD, tym niemniej to zwykły kabel SATA ogarnia.
@dwa_koty_kastrowane: jeżeli to dysk zamontowany w laptopie i padło Ci połączenie dysku z płytą główną to przewód zaproponowany jak powyżej nic Ci nie da. Ta taśma/przewód to temat serwisowy. Tak że szukaj na allegro taśmy połączeniowej do swojego modelu laptopa. Gdybyś miał problemy to odezwij się na prv, postaram się pomóc.
@polek172 jeszcze nie zamówiłem. Tak naprawdę sam nie jestem przekonany że to ta taśma. Komp się włącza, system zaczyna startować, pokazuje ekran logowania i słychać takie bip i ekran że jest jakiś błąd i komp się musi zresetować. Na 10 uruchomień udało mi się załadować do pulpitu tylko raz...
@dwa_koty_kastrowane: To raczej nie taśma. Objaw jak by coś z dyskiem było. Spróbuj zainstalować na tym dysku system na nowo. Zobacz czy się uda. Chyba że masz jakiś inny dysk SATA żeby wsadzić w to miejsce. Jeżeli tak to spróbuj postawić system na innym. Podeślij zdjęcie błędu jaki się wyświetla (bluescreen?)
@polek172 cześ Mirek, znowu ja. Podłączyłem ten dysk pod innego laptopa przez przejściówkę USB i zrobiłem pełny chkdsk. Laptop się odpala i ładuje system ale na starcie pokazuje się błąd Smart. Test wywala taki błąd jak na screenie. Zakładam że dysk do wymiany. Jest możliwość sklonowania go 1:1 żeby programy się zgrały bez problemów?
Pobierz dwakotykastrowane - @polek172 cześ Mirek, znowu ja. Podłączyłem ten dysk pod innego l...
źródło: comment_hNkHqCOPnqpbxDsQStOIR52dsQzhPZHB.jpg