Wpis z mikrobloga

#ketoza #keto
Przez miesiąc jedząc posiłki ketogeniczne udało mi się zmniejszyć wagę o 5kg... po 2 dniach luzu w weekend wszystko kurde wróciło, nie jedząc wcale więcej, ale jedząc węglowodany... czyli mogę założyć, że przez ostatni miesiąc tak na prawdę nic nie schudłem tylko pozbyłem się 5kg wody, która teraz wróciła? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
@entro01 pół roku jadłem 2000-2300 kcal myśląc że to poniżej mojego zapotrzebowania, waga stała w miejscu 115 kg 185 cm +/- 2 kg, trochę mięsa zostało z ciężarów i crossfitu więc jestem ulany, tak sobie rozj"**" metabolizm że teraz od 4 tygodni przy 1500-1700 kcal keto jadę około 0,5kg tygodniowo. Niby spadają centymetry, niby tanita pokazuje ubytek smalcu ale boje się że to też może być woda.
Mierzysz się?
Skoro waga schodziła to bym zostawił, zbyt duży deficyt nie jest wskazany.
Mierz się i sprawdzaj, pij dużo wody, używaj soli, suplementuj izotoniki, a co najważniejsze spróbuj się poruszać.
U mnie właśnie waga wzrosła i od tygodnia stoi w miejscu, wszystko po weekendzie gdzie załadowałem w siebie 12 piw.. Nie wiem czy nie wyszedłem z keto bo jedno piwo ma 20g ww :/
@entro01: