Wpis z mikrobloga

@Sebtaa ok ale w przeciągu pół roku nagle tyle osób akurat mustangi kupuje? Jest masa innych aut wyglądających na równie fajne i w podobnej cenie. Czemu akurat mustangi?
@mmarekkk w pełni kupuję ten argument ale dosłownie jak wyżej, nagle zaczęłam zauważać że co chwilę widzę mustangi. Tak od około stycznia tego roku. Wcześniej to było coś raczej rzadkiego. No ale skoro to tylko ten powód to trudno, liczyłam że coś ciekawego stoi
@chrominancja: są tanie i są normalnei w sprzedaży. Nie ma "masy innych aut" które wyglądają/jadą/kosztują podobnie. Jest dodge ale one są z 50% droższe, jedynie podstawowy model ma podobną cenę co mustang w lepszej wersji.

A wysyp, cóż.. ludzie pozamawiali na jesieni i teraz pewnie przypłynął transport :P

acz muszę przyznać że za rok-dwa pewnie zmienię team na dodge, bo charger jest 4 drzwiowy a ja mam dwójke dzieci xD chyba
@chrominancja 200 kucy, najsłabszy Mustang ma chyba ponad 300 ( ͡º ͜ʖ͡º) Cenowo najtańsze modele wiele od siebie nie odbiegają.

Wygląd kwestia gustu, ale ten brz kompletnie mi się nie podoba XD
@mmarekkk: eh zeby jeszcze zrobili v8 kombi to bym się posrał ze szczęścia i jutro jechał kupować :D

testowałes czy wózek wejdzie do bagażnika?

Do mustanga wchodzi ładnie xD nawet dwa foteliki wcisnąłem ale jeden z przodu niestety
@diogene Kombi by było idealne ( ͡º ͜ʖ͡º) Wózek wejdzie. Kaszojad obecnie 5mcy, lada dzień i tak przechodzimy na spacerówkę, więc bez najmniejszego problemu. Mustang dla mnie jednak trochę za mały. Tzn. na miejscu pewnie dałby radę, ale jakiś wyjazd 2+1 z bagażami to już średnio komfortowo. Obecnie mam Insignie i tam bagażnik to dramat.
@mmarekkk: panie ja ostatnio jechałem 2+2 z bagażami i wózkiem, i mi było wygodnie, żonie troche mniej hehe. Tylko musiałem z wózka odczepić koła żeby się całkowicie złożył

Ale na razie jeden z fotelików to jeszcze ta skorupa/nosidło, bo dwa pełnowymiarowe to zero szans. Chyba że weźmiesz convertible to wtedy przez dach kaszojady wsadzasz

ale tak to nie jest idealne, dlatego jednak będę musiał zmienić na coś 4 drzwiowego. Stinger lub
@diogene Domyślam się, że żonie mniej wygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Wolałbym jeździć chyba tym Mustangiem niż Insignia. Wiadomo, z tyłu komfortowo, ale bagażnik jest masakryczny. Muszę wszystkie koła zwalać żeby się zmieścił. Choć też fakt faktem nasz wózek jest jakiś większy niż te standardowe. Składa się jak każdy, ale przez gabaryty po złożeniu nie da rady go wcisnąć XD Fotelik to wiadomo, skorupa póki co i w