Wpis z mikrobloga

@animelover_97: Ja ten fanpage zobaczyłem kiedyś na grupie od To Tylko Teoria co jakiś typ wstawił pseudonaukowe wysrywy tego autora na temat homoseksualizmu xD Od tego czasu zdarza mi się raz na jakiś czas tam zaglądać, zresztą ogólnie czytanie prawackich złotych myśli to taka moja pasja xD
  • Odpowiedz
@SquirrelsCanFly: przykro się robi widząc kłamstwa a propo lekcji mających na celu bronienie dzieci. co chwilę widać że "będą masturbować dzieci w przedszkolu" czy jak tutaj "uczyć używać wibratora w pierwszej klasie" przez powielanie tych fake newsów stracić mogą tylko dzieci których rodzice się przerażą kłamstw i nie będa w stanie się bronić przed dewiantami w czarnych sukienkach, ale niestety na tym zależy nieRządowi ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@pyroxar: Dlaczego manipulatorze, gdzie niby manipuluję i kim? W tweet Bosaka średnio mi się chce wierzyć, tak środowiska pro-„life” tylko sobie stali obok i się modlili, jakoś średnio w to wierzę. Nawet jeśli to może stali na trasie marszu? W Warszawie już pozwolili im w tym roku stać za blisko.

A mój wpis przede wszystkim dotyczył tego uczenia 1 klasistów obsługi wibratora xD
  • Odpowiedz
Szanowny @SquirrelsCanFly, co do ostatniego to lewica jest zdolna do wszystkiego, ja tylko nierozumem dzbanów z #neuropa którzy ich chwalą i uzasadniają ich działanie. Kiedyś Hitler, kiedyś Stalin, dziś w modzie źle pojęty liberalizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @SquirrelsCanFly, edukacja seksualna to kolejna inżynieria społeczna, promowanie różnorodności związków czyli lgbtqwerty, dlatego lewakom tak zależy. Czytałem wytyczne.
  • Odpowiedz
dlatego lewakom tak zależy.


@pyroxar: xD
Dokładnie tak, przejrzałeś nas.

Czytałeś? Świetnie! Cieszę się w takim razie, że teraz po przeczytaniu nie będziesz powtarzał bzdur o nauce 4 latków masturbacji, bo zapoznałeś się z tymi wytycznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szanowny @SquirrelsCanFly, we wstepie jest jasno napisane, że będą uczyli od najmłodszych, problem w tym, że tak poszerzyli definicje edukacji seksualnej, że tam można już wszystko. Jednym z celów jest mówienie o różnorodności oraz mówienie o różnych rodzajach związków. Nie po raz pierwszy za pięknymi hasłami kryje się złowroga treść, sam weź to przeczytaj ze zrozumieniem i wylecz się z lewactwa.
  • Odpowiedz
Szanowny @SquirrelsCanFly, jak możesz bredzić o aborcji i gender? Negowanie filozofii i nauki #motzno, gratki.

To nie jest normalny związek, w naturze tylko samiec i samica człowieka mogą mieć potomstwo więc się wiążą w parę, zakładają rodzinę tylko po to, aby odchować potomstwo. To jest normalne, odstępstwa mogą być zgubne. Jak to się skończy nie wiem. Najpierw związki a potem adopcja, tylko tych dzieci szkoda.

Ale podam przykład z przeszłości,
  • Odpowiedz