Wpis z mikrobloga

@Luxik: po prostu nie mają skilla w lola, ale po co grać przez dwa lata i przez dwa lata nie wyrobić sobie skilla w grze ? to jest zastanawiające, może po prostu nie widzą tego ze swojej perspektywy, bo co to za przyjemność grać w grę w którą nie masz skilla ? nie mówię tu o wybitnym poziomie, przez dwa lata wystarczyłby średnio ogarniający, ja po niecałym miesiącu grania, grałem
  • Odpowiedz
@twoja_strona_internetowa: No właśnie na tym to polega. Ale jest masa innych pierdół, patrzenie na mapę, farmienie, harassowanie, podążanie za ludźmi i kilkanaście/dziesiąt innych rzeczy, a oni nawet w połowie tego nie opanowali ;_; Dzisiaj 3 gry, wszystkie trzy przegrane tylko i wyłącznie z winy moich kumpli, no poważnie, 2 lata grania w grę i nie potrafimy w 5 wygrać z jakimiś randomami, bo to normale były...
  • Odpowiedz
@Luxik: masa innych pierdół nie wymaga skilla, tylko te nieszczęsne team fighty wymagają, i przy pierwszych kontaktach z grą trzeba pilnować się żeby nie feedować, a chociaż grają regularnie ? może po prostu nie mają skilla do gier komputerowych albo do wybranych gatunków albo po prostu nie mają skilla do lola, ale to i tak nie tłumaczy dlaczego poświecili na grę w niego aż dwa lata - a może po
  • Odpowiedz
@twoja_strona_internetowa: Grają w miarę regularnie, a na pewno częściej niż ja. I też myślę, że im to wisi, ale mi po całym dniu na nogach nie sprawia przyjemności granie jak ostatnia #!$%@? i potem wielkie 'ale jak tooo, przegraliśmyyyyy'. A nie mam z kim innym grać, mógłbym w sumie grać sam, ale to też kiepska frajda, bo nawet nie ma z kim pogadać.
  • Odpowiedz
@Luxik: eee jest z kim grać wystarczy trochę poszukać, ja jak kończyłem grę po około 3 tygodniach, zostawiłem konto z około 20 lvl, miałem ponad 100 znajomych na liście, grałem premade'y z 30'kami, nawet wykupiłem tsa żeby wygodniej się grało, na początku na 10 slotów później rozszerzyłem do 20 czy 30 bo tylu było chętnych (nawet nie spodziewałem się tylu osób), jak kończyłem grać oddałem login i passy do miejsca
  • Odpowiedz
@twoja_strona_internetowa: :D Nie wiem, ja niby mam ponad 100 osób w znajomych, ale jak chcę zagrać, to się okazuje, że połowa afk, 1/4 to jakieś badsy, z pozostałej 1/4 ktoś tam czeka na kogoś, komuś się nie chce etc i się znajduje 1-2 chętnych.

Poza tym ja naprawdę szukam ludzi LEPSZYCH ode mnie, a w aktualnej sytuacji przez większość czasu czuję, że to ja jestem najlepszy. Bo przynajmniej gram tym
  • Odpowiedz