Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damianooo5: chce otworzyć sklep na WooCommerce i szukam prostego, minimalistycznego motywu, który nie będzie kosztował Bóg wie ile. Na TF znalazłem z 10 szablonów w cenie do 120 zł i z tego co widzę, to są one wystarczające jak dla mnie, bo zawierają listę życzeń i ładny układ. Nie potrzebuje miliona funkcji typu multijezykowa strona czy obsługę różnych walut na stronie, nie potrzebuje również jakiś fikuśnych page buliderow itd
@magucio: Z tych 10 wybierz tą, który ma najstabilniejszą pozycję (popularność sprzedaży oraz staż na themeforest), bo ważną kwestią jest support i aktualizacje. Sprawdź także changelog czy autor regularnie aktualizuje skórkę.

//edit. Jak już na jakąś się zdecydujesz to zapodaj linka.
@magucio: Status Elite Author nie ma znaczenia. Ten status dostaje się za to, że sprzedaje się swoje produkty tylko na Envato.

//edit. Support nie wiąże się z aktualizacjami. Teoretycznie kupując na Themeforest aktualizacje masz bezterminowe (o ile autorowi będzie się chciało).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damianooo5: i co powiesz o tym konkretnym przypadku? Warto brać? Cena jest spoko więc na upartego nawet nie stracę za dużo jakby okazała się kaszana z tym szablonem
@magucio: Podstawowa sprawa to sprawdzić czy skórka jest wspierana i rozwijana. Reszta to wróżenie z fusów, bo trzeba zainstalować na serwerze i wtedy sprawdzić. Zazwyczaj się okazuje, że mają bardzo okrojone możliwości (w demie są np. 3 produkty w linii, Ty chcesz 4 ale autor skórki tego nie przewidział i koniec - trzeba edytować pliki skórki, albo są bardzo wolne, bo skórki na TF, z resztą jak wszędzie indziej muszą działać
@magucio: Za $29 to Ty kupisz guwno nie szablon. Żadne szanujący się autor nie ustawia takich cen bo ceni swój produkt. Autorzy z krajów trzeciego świata, albo dla których TF jest piątym źródłem dochodu ustawiają takie ceny, ale wtedy licz się z słabym supportem i niską jakością.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eXorcist: tak jak mówiłem wcześniej, ja nie potrzebuje żadnych super funkcji ani opcji. Chce prosty, minimalistyczny szablon z obsługą listy życzeń i nic więcej. W tej cenie nie spodziewam się cudów, ale nie mówmy też, że to będzie gowno. Z reguły to szablony, które mają się sprzedać w jak największej ilości więc stąd ta cena. Nie oczekuje też w tych pieniądzach dostać unikatowego szablonu
@magucio: > Z reguły to szablony, które mają się sprzedać w jak największej ilości więc stąd ta cena.

Sprzedaję tam od 7 lat - jak coś ma niską cenę i nie jest w chwilowej promocji to ktoś się po prostu nie szanuje. Poza tym musisz brać poprawkę na jakość zrobienia tego - jak będziesz miał problem z konfiguracją podstawowych funkcji, które powinny działać sprawnie to wspomnisz moje słowa. ( ͡°
@magucio: z tymi szablonami to jest taki główny problem że nie da się ich przetłumaczyć w 100%, zgłosisz do supportu i dostajesz info że wiadomość zostala przekazana do dewelopera no i czekasz miesiąc na naprawę, naprawią i zaraz znowu się okaże że czegoś nie można przetłumaczyć i znowu czekaj tyhodnie na naprawę, oczywiście za każdym razem musisz tłumaczyć szablon od początku