Wpis z mikrobloga

#!$%@?! OD 2 DNI zapowiadają w Tarnowie burze/gradobicia/wichury a tu jak w mordę dzień w dzień od tygodnia lampa na 100-2 od rana do wieczora. W Piątek lekko pokropiło ale i tak wszystko natychmiast wyparowało i lampy ciąg dalszy...
Patrzę na prognozy pogody i co zaglądnę to "będą burze i opady" ...ale za każdym razem dopiero "będą" a jak już mają być to znowu patrzę i tam nadal "no będą będą" xxxD

Okropnie źle znoszę upały, a tak w ogóle to nie mogę się opalać. Dlatego takie prognozy doprowadzają mnie do białej gorączki - obiecują że coś ma być a tu #!$%@? - nie ma!. I dzisiaj będzie to samo! Miało lać od rana - a tu czyste niebo, pełna lampa. Potem miało lać o 15 - nadal puste niebo, lampa jak była tak jest. Teraz "ma być" deszcz po 21... i do 4 rano ma coś pokropić.

Stawiam wszystko że NI #!$%@? - nic z tego nie będzie!

#tarnow #pogoda
  • 6
  • Odpowiedz
@bomba4: niestety moja skóra nie radzi sobie ze słońcem i nadmiernym potem - robią mi się jasne plamy na przemian z czerwonymi no i wszędzie zaskórniaki. Mimo prawie 40-stki na karku to po głupim spacerze na słońcu potem wyglądam jakbym miał ospę... Diagnoza co najmniej 5 lekarzy = "nie wiem co panu jest, taka pana uroda, do widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • Odpowiedz