Wpis z mikrobloga

o #!$%@? xD kolega był w klubie i opowiadal mi, ze widzialem #p0lka obsciskującą się z murzynem w #coyote #szczecin , widzial ze dopiero sie tam poznali i szydził wiadomo. Jade sobie dzis do pracy, a tam o 6 rano murzyn odprowadza w samych klapkach naszą polską witaminkę na tramwaj XDDDD nie ma to jak dać dupy po melanzu murzynowi, pomyslec ze to czyjas przyszła żona, tfu xD #szczecin #seks
  • 61
@agataen: Tak tak #!$%@? #!$%@? o czarownicach :D. TAKA JEST PRAWDA. Skoro sie nie ma czego wstydzic czemu by tego bydla nie oznaczac? Czemu sa wyzwolone do czasu kiedy partnerowi trzeba sie przyznac na ilu sie #!$%@? skakalo? Czemu wtedy zanizaja ich ilosc? Sa wyzwolone w koncu czy nie? A moze wyzwolone do czasu czyli wtedy kiedy im to na reke? Jak dziecko-nie biorac konsekwencji, cieszac sie sama fajna zabawa. NO
@dumspiro: @ka-rabin: a ja się z Wami zgodzę. Laska, która sypia z każdym bardzo często ma jakieś braki w samoocenie, na siłę szuka atencji i ciągle sobie próbuje udowodnić jaka to nie jest „atrakcyjna”. Zresztą ta cała rewolucja seksualna kobiet to jest jakieś nieporozumienie według mnie, kobiety nigdy nie będą tacy jak mężczyźni. Na szczęście jest jeszcze całkiem sporo dziewczyn, co myślą podobnie i nie czują tej palącej potrzeby skakania
@agataen: Obchodza mnie zasady i odpowiedzialnosc- ponoszenie konsekwencji za swoje czyny, nie branie tylko samych pozytywow z takiego dzialania i wyszukiwanie na sile usprawiedliwienia

A mam martwo komentować? XD


Masz robic co chcesz robic, ale nie upierac sie, ze jesli to robisz to tego nie robisz, jasne?
@DoktorPlagi: co tam szczekasz o jakichś incelach? To szczekaj dalej ale coś ci sie pomyliło, bo jeśli chcę to seks mam za maksymalnie najdłużej pół godziny jeśli tylko chcę. Dobry towar masz, ale bierz pół bo te projekcje na czyjś temat to złoto.

Otóż nawet prostytutki nie chcą przyjmować kolorowych, a cudowne kobiety wyzwolone owszem, nawet za darmo - o czymś to dobitnie świadczy i już zanim zaczniesz to skończ #!$%@?