Wpis z mikrobloga

Utworzyłęm nowe konto na Facebooku. Jeszcze nie ma na nim nic. Nagle ni z gruchy ni z pietruchy #facebook prosi o wysłanie zdjęcia swojej twarzy. No to przerabiam i wstawiam zdjęcie jakiejś obcej twarzy z internetu, ale... usuwam wszystkie dane exif. No co? Przecież jedyne czego chcą to zobaczyć zdjęcie twarzy. I po przesłaniu wynikiem ich weryfikacji jest ban. Serio, konto poleciało. A czemu? Bo tak naprawde fejs nadal wyłudza w ten sposób informacje o nas. Gdyby chodziło o zdjęcie zwykłej mordy to przecież im takie wysłałem wedle rozkazu... Ale jak musieli się zdziwić jak żadnych informacji z niego nie wyciągneli wiec mimo iz morda była to dostałem bana. Taka polityka fejsa, czyli okradanie z danych osobowych, checi pozyskania twoich haseł do kont pocztowych, polecenia wysyłania skanu dowodu osobistego (serio!) i inne takie. Nie mówiąc już o czytaniu prywatnej korespondencji. Tak to jest...
#socialmedia #heheszki #ciekawostki
  • 3
  • Odpowiedz
@no_49: Ale ty nie bierzesz pod uwagę, że "to ja". A ja zawsze jestem dymany w internetach przez media społecznościowe. Rzeczy typu i ja i jakiś inny koleś wgrali filmik na Jutube z tym samym utworem muzycznym. Ja dostałem za to bana a on nie... i #!$%@?! I tego typu akcje mam z tymi matołami przez cale życie.
Albo wgrałem film jako NIEPUBLICZNY (nie byl dostepny do widoku!) z nagośćią zakrytą
Bunch - @no_49: Ale ty nie bierzesz pod uwagę, że "to ja". A ja zawsze jestem dymany ...

źródło: comment_h3PyznEvpnCg12RidMpDC0etulXZFQMh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bunch akurat z kontentem na YT to trzeba porządnie się nagimnastykować żeby nie spadł. Odpowiednie ustawienie kanału, odpowiednie ograniczenia narzucone filmowi, kategorie itp. Wtedy nie usuną
  • Odpowiedz