Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi_: o kurła, ale zajechana koperta. Ona byla pozlacana i przeciera sie do stali czy to niklowany mosiadz? Odswiez koperte, daj mu inny pasek i bedzie gralo ;)

  • Odpowiedz
Ona byla pozlacana i przeciera sie do stali czy to niklowany mosiadz? Odswiez koperte, daj mu inny pasek i bedzie gralo ;)


@m_bielawski: ciężko powiedzieć, nie umiem znaleźć nigdzie zdjęcia, jak mógł wyglądać jako nówka w tym kolorze. Znalazłem zielony, koperta była srebrna, więc po prostu mosiądz wychodzi spod powłoki ;)

Czyzbys sie lekko inspirowal moim newtimerem? :D

Trochę ;) Zaciekawiło mnie nietypowe pokazanie godziny. Zaspokoiłem ciekawość. A, i tyka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A, i tyka mega głośno, słychać go wyraźnie jak się ma na nadgarstku.

@dudi_: a to zupelnie nie jak tissot. Jak go "odpalam" po zatrzymaniu, to musze go do ucha przylozyc, zeby sie upewnic, ze ruszyl :)
  • Odpowiedz
@Shegis: też nad nim myślałem, ale w walce z droższym bratem wolę jednak tytan i niebieską tarczę na bransolecie. Oprócz braku kasy, powstrzymuje mnie jeszcze to, że wskazówka sekundowa jest mała i jak sam stwierdziłeś tylko napis pokazuje to, że jest 262 khz. Ile dałbym wersję z dużą wskazówką sekundnika płynącą dzięki temu mechanizmowi UHF. Pal licho chronometr, ta wersję z płynącą wskazówką, brałbym od razu, pomarzyć dobra rzecz.

https://www.watchreviewblog.com/bulova-curv-96a205-watch-review/
  • Odpowiedz