Wpis z mikrobloga

#gownowpis #rwmfm

Pamięta ktoś Beroslaw Golomp? Zrobił kiedyś w RWM FM "wigilijne opowieści" - zbiór wpisów na wigilię, prawie 2,5h audycja przeplatana muzyką i czytanymi przez niego wpisami z Mirko.

Jaki to jest miód i profesjonalizm to do dzisiaj nie mogę i wracam do tego. Jakościowo w ogóle nie odbiega od najlepszych audycji radiowych, do tego naprawdę dobra składanka muzyki i fajne wpisy. No i klimat smutnej Wigilii.

Nie wiem czy jest tutaj użytkownikiem jeszcze ale chylę czola - wiedz że słucham po dziś dzień.
  • 12
@bkwas: potwierdzam, była to jedna z najlepszych audycji jakie słuchałem w czasach radia mirkowego ;) Nawet nie wiem jak on to zrobił, ale jak ja prowadziłem audycje to były może w 0,00001% tak dobre jak jego :D
@mpower: Dziekowac za powiadomienie! Kope lat Cumplu tak btw.

@bkwas: @nowik: Cholera... nawet nie macie pojecia jak przyjmnie sie cos takiego czyta. Pomijajc juz fakt ze ktokolwiek o mnie pamieta i ogolnie o rwm! Sporo czasu minelo, juz praktycznie sam zapomnialem ze radio istnialo i ze bralem w nim udzial. A tu ni z gruchy ni z pietruchy cos takiego ... Dziękuję !!!

Co do audycji - wciaz uwazam
via Android
  • 0
@beroslaw z jednej strony się zgadzam i rozumiem Twoja skromność z drugiej...

Stary nadałeś całości miodnego i niepowtarzalnego klimatu, tam po prostu wszystko się zazębia a do tego trzeba wyczucia i wrażliwości - czegoś co nie każdy ma.

Ja zwyczajnie po ludzku doceniam. Doceniam trud, doceniam wykonanie, doceniam że Ci się po prostu chciało.

Swoją drogą, podeślij jakieś swoje medium gdzie publikowała RWM jeśli coś takiego masz - chętnie przeslucham. Już kiedyś