Wpis z mikrobloga

  • 32
@niepanimaju: tez tak myślałem ze dupa powinna bardziej bolec prawakow, ale jednak nie xD podobno dlatego ze to przerysowane a penis jest za duzy po to żeby się naśmiewać. Ja nie rozumiem tylko dlaczego jakaś zła korporacja z przyszłości która rządzi miastem za pomocą terroru miałaby mieć na uwadze wrażliwość osób trans, skoro wiadomo ze w kapitalizmie najlepsze reklamy to te najbardziej szokujące i jak najsvrdzaiej erotyczne
  • Odpowiedz
@niepanimaju: Dokładnie. To w mniemaniu tych po...urwieńców od sprawiedliwości społecznej oznacza transfobię i bigotyzm. I takich skrzywionych pał na twitterze jest sporo, wszyscy w kółku wzajemnej adoracji, gdzie nie ma miejsca na jakąkolwiek krytykę, bo to 'nienawiść'
  • Odpowiedz
@Vinci798: Ci ludzie nie wiedzą, jaką krzywdę robią.
Kiedyś przyjdzie do władzy taki prawdziwy nazista, a ludzie to zignorują. Bo przecież każdy był nazywany nazistą, więc po co się przejmować?
  • Odpowiedz
@niepanimaju: wejdz do wątku na twiterze, który podał OP
Z tego co zrozumiałem, takie przedstawianie (baba ze wzodem) jest prymitywny oraz nieprawdziwy, więc krzywdzący i obraźliwy dla społeczności trans.
  • Odpowiedz
@Vinci798 prawda taka mirki, ze jak pozwolimy wejsc teczowym wszedzie to skonczy sie tak samo jak na zachodzie. Tylko idiota mysli, ze u nas bedzie inaczej. Powolna infiltracja kazdej dziedziny zycia, a potem hop, #!$%@? ze sfery publicznej Ty nazisto homofobie!
  • Odpowiedz